Pasaulio čempionato finalo anatomija: skarelės, „natūralus produktas“, ir maksimalistai trasoje Specialiai iš Halifakso

2022.08.07 09:00
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Henrikas Žustautas ir Vadimas Korobovas l Manto Stankevičiaus nuotr.

Henrikas Žustautas ir Vadimas Korobovas l Manto Stankevičiaus nuotr.

Emocijų suvaldymas, begalinis susikaupimas, noras laimėti, nesuklysti, padaryti tai, apie ką jau seniai svajojai – tai tikras finalų dienos „kvapas“ pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate, kuris šiais metais vyksta Halifakse (Kanada).

Šįkart sportas.lt siūlo pamatyti, kokios nuotaikos tvyrojo Lietuvos rinktinės stovykloje, kol 500 metrų rungties finalui rengėsi kanojininkai Henrikas Žustautas ir Vadimas Korobovas.

Finale lietuviai distanciją įveikė per 1:49.29 ir finišo liniją kirto aštunti. Čempionais tapo ispanai Cayetano Garcia ir Pablo Martinezas (1:46.32), sidabrą iškovojo lenkai Wiktoras Glazunowas ir Tomaszas Barniakas, bronza atiteko Kinijos sportininkams Hao Liu ir Bowen Ji.

„Apibendrinant, nėra per daug gerai, nėra ir labai blogai, – po finišo sakė V.Korobovas. – Finalas yra finalas, tai yra pasaulio čempionatas, į kurį atvyko visi stipriausi sportininkai. Bet, žinoma, esame maksimalistai, todėl tikėjomės geresnio rezultato. Dabar reikia apsiraminti, ramiai pažiūrėti vaizdo įrašą... Bet jau žinome, kad per daug „atleidome“ pirmoje distancijos dalyje. Pasitarsime, padarysime išvadas ir žiūrėsime, kaip seksis Europos čempionate“.

Daugiau emocijų ir komentarų pamatysite vaizdo siužete, o sportas.lt primena, kad Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas vyks Miunchene rugpjūčio 18-21 dienomis.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų