Pirmąjį rungtynių įvartį praleidęs „Tottenham“ sutriuškino „Southampton“ VIDEO

2022.08.06 18:53

Londono „Tottenham“ komanda pirmose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse 4 – 1 sutriuškino „Southampton“ futbolininkus.

Jamesas Wardas-Prowse‘as 12-ąją minutę nuostabiu smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Southampton“ ekipą į priekį 1:0.

Ryanas Sessegnonas 21-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Ericas Dieras 31-ąją minutę smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir jau persvėrė rezultatą „Tottenham“ naudai 2:1.

Harry Kane‘as 39-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos į kairįjį vartų kampą, tačiau Gavinas Bazunu atrėmė kamuolį.

Mohammedas Salisu 60-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir rungtynių rezultatas tapo jau 3:1.

Dejanas Kulusevskis 63-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 4:1.Pastarasis taip pat atliko devynis rezultatyvius perdavimus „Premier“ lygoje nuo atlikto savo debiuto vasario mėnesį.

Pir 08-15 Liverpool 22 : 00 Crystal Palace
Šeš 08-20 Tottenham Hotspur 14 : 30 Wolverhampton …
Šeš 08-20 Crystal Palace 17 : 00 Aston Villa
Šeš 08-20 Everton 17 : 00 Nottingham Forest
Šeš 08-20 Fulham 17 : 00 Brentford
Šeš 08-20 Leicester City 17 : 00 Southampton
Šeš 08-20 AFC Bournemouth 19 : 30 Arsenal