„Gintros“ išlydėtuvėse – šmaikštūs klausimai, nauji marškinėliai ir įkvepiantys palinkėjimai

2022.08.06 17:06
„Gintros“ išlydėtuvės | Lino Grikiečio nuotr.

„Gintros“ išlydėtuvės | Lino Grikiečio nuotr.

 Penktadienį Chaimo Frenkelio vilos parke įvyko Šiaulių „Gintros” komandos išlydėtuvių į UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyrą Lenkijoje renginys.

Saulėtą vidurdienį susirinkę svečiai, rėmėjai, žiniasklaidos atstovai linkėjo komandai pergalių artėjančiuose svarbiausiuose sezono mūšiuose tarptautinėse arenose, o žaidėjoms simboliškai buvo įteikti naujieji „Hummel” marškinėliai. Futbolininkės taip pat sulaukė ir šmaikščių klausimų, kurie išprovokavo juoku palydėtus atsakymus.

Šanon Aviza pripažino, kad jos vienas mėgstamiausių žaidimo elementų – kova dėl kamuolių antrajame aukšte atitinka ir jos gyvenimo sąlygas. „Puikus „matchas”, kadangi antrame aukšte gyventi man taip pat labai patinka, turime balkoną, kuriame galime mėgautis saulės spinduliais”, – juokavo gynėja.

Svečius ir komandą gerokai pralinksmino ir Koku atsakymas, kuri paklausta dėl kokios priežasties pasirinko gana neįprastą marškinėlių numerį (88), atsakė, kad man tiesiog patinka „dideli numeriai”.

Tereza Romanovskaja atskleidė, kad filmavimasis reklaminiuose klipuose galėtų tapti antruoju jos pašaukimu, o Eitvydė Partikaitė pripažino, kad iki šiol stebisi dėl Šiaulių mieste suskaičiuojamo šimtatūkstantinio gyventojų skaičiaus. „Nesuprantu, kur jie visi, galėtų dažniau išlįsti į gatves”, – šmaikštavo komandos saugė.

„Gintros“ išlydėtuvės | Lino Grikiečio nuotr.

„Gintros“ išlydėtuvės | Lino Grikiečio nuotr.

Komandos išlydėtuvių renginyje dalyvavo Šiaulių miesto mero patarėjas Justinas Švėgžda, kuris Lietuvos čempionėms palinkėjo būti vieningoms, drąsiai priimti iššūkius ir mėgautis kiekviena aikštėje praleista minute aukščiausio lygio varžybose.

Klubo rėmėjų vardu pasisakė saugos tarnybos „Argus” vadovas Andrius Jonaitis linkėjęs futbolininkėms tvirtybės, užtikrintumo ir pergalingo atrankos etapo, kuris pratęstų UEFA Čempionių lygos kovas dar šį rudenį Šiauliuose.

Primename, kad rugpjūčio 8-10 dienomis Lietuvos čempionės Estijoje žais dvi Baltijos lygos rungtynes, po kurių paaiškės ar šiaulietėms pavyks apginti titulą, o rugpjūčio 15-ąją komanda išvyks į UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyrą Lenkijoje.

Atrankos turnyre, kuris bus surengtas Lenkijos viduryje įsikūrusiame Lodzės mieste, Kalojano Petkovo auklėtinių lauks pajėgios varžovės. Rugpjūčio 18-ąją pusfinalyje mūsiškės susitiks su Suomijos čempione Kuopio „Kups” ekipa. Įveikus suomes gintrietės dėl vienintelio kelialapio į pagrindinį Čempionių lygos turnyrą rugpjūčio 21-ąją stotų į kovą su Lodzės „Uks sms Łódź” (Lenkija) ir Briuselio „RSC Anderlecht” (Belgija) poros nugalėtoja.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų