„Patys mus verčiate žaisti š******* vietoje“: E.Gulbis permetė raketę per visą aikštę, o vėliau nusitaikė į kitame korte buvusį skėtį

2022.08.06 15:20
Ernestas Gulbis | Scanpix nuotr.

Ernestas Gulbis | Scanpix nuotr.

 2014 m. iki 10-os vietos ATP vienetų reitinge pakilęs latvis Ernestas Gulbis pastaruoju metu apie tokias aukštumas gali tik pasvajoti. 34-ąjį gimtadienį šį mėnesį pasitiksiantis latvis ATP reitinge yra nukritęs iki 278-os vietos ir pastaruoju metu daugiausiai laiko praleidžia „Challenger“ turo turnyruose.

Latvis tiek geriausiais savo laikais, tiek karjeros saulėlydyje taip ir neišmoko valdyti emocijų. Per pastarąjį mėnesį E.Gulbis vėl atkreipė teniso gerbėjų dėmesį savo nuolatiniais protrūkiais mačų metu.

Jau rašėme, kaip Trieste (Italija) vykusiame turnyre E.Gulbis atsisuko į varžovą ir garsiai sušuko – „pirmyn!“. Tai nepatiko bokštelio teisėjui, kuris skyrė latviui įspėjimą už nesportišką elgesį.

Tada E.Gulbis įsiuto: „Varžovas pats kalbėjo mačo metu. Ką aš turėjau daryti? Aš negaliu pasakyti žodžio pirmyn, žiūrėdamas kažkam į akis? Negaliu? Tas vyrukas dėl kažko verkia visą mačą ir jam nieko, o aš pasakau žodį pirmyn ir gaunu įspėjimą. Ar čia sportas, ar kažkokia aristokratų vakarienė?“.

Šią savaitę latvis atvyko į kitą „Challenger“ turnyrą Italijoje, kur liejo nervus žaisdamas prieš ispaną Nikolą Sanchezą Izquierdo. Pirmojo seto septintajame geime E.Gulbis padarė dvigubą klaidą ir taip pralaimėjo savo padavimų seriją.

Susinervinęs latvis permetė raketę per visą aikštę ir ėmė rėkti: „Velniop šitą sumautą turnyrą“.

E.Gulbis šiaip ne taip laimėjo pirmąjį setą, bet antrojo seto šeštajame geime po dvigubos klaidos vėl neatlaikė ir smūgiavo kamuoliuką į kitame korte buvusį skėtį. Už tai jis gavo baudos tašką ir tada ėmė ginčytis su teisėju.

„Už ką? Kur leidosi kamuoliukas? Ar aš į kažką pataikiau?“, - nervinosi E.Gulbis.

Bokštelio teisėjas atsakė, kad E.Gulbis pataikė į skėtį tame korte, kur tuo metu vyko dvejetų mačas. Jis priminė latviui, kad šis galėjo sužeisti kito korto bokštelio teisėją, bet E.Gulbio tai neįtikino.

„Iki artimiausio žmogaus buvo 10 metrų!“, - rėkė latvis.

Galiausiai E.Gulbis pridėjo: „Priverčiate mus žaisti š******* vietoje ir tada dalinate mums įspėjimus. Mane tai varo iš proto“.

Nervai E.Gulbiui nesutrukdė laimėti pirmojo rato mačą, bet jo pasirodymas baigėsi jau po antrojo rato, kai latvis patyrė dešiniojo klubo traumą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA