D.Hookeris iškvietė į kovą T.Fergusoną: „Ant kortos pastatyta tavo garbė“

2022.08.05 21:17
Danas Hookeris | Instagram.com nuotr

Danas Hookeris | Instagram.com nuotr

 Du garsūs UFC lengvo svorio kategorijos kovotojai – Danas Hookeris bei Tony Fergusonas – išgyvena prastą karjeros laikotarpį ir galėtų mėginti grįžti į pergalių kelią tarpusavio kovoje. Bent jau tokį planą siūlo Naujosios Zelandijos atstovas.

„UFC jau kurį laiką man ieško varžovo ir juos domina Tony Fergusono variantas. Man treniruotės jau įgriso iki gyvo kaulo, aš noriu greičiau sužinoti kitą varžovą ir eiti kovoti. Manau, kad mano kova su Tony dabar būtų logiškas pasirinkimas. Mūsų abiejų karjeros kreivės yra panašioje vietoje. Mano vadybininkai nori šitos kovos, manau, kad ir fanai norėtų ją išvysti.

Kaip reikia iškviesti varžovą į kovą? Reikia viešai pasakyti, kad sumalsi kieno nors veidą. Jei jie priims tavo iššūkį, tai priims. Jei ne tai, ne. Reikia mėtytis skambiomis kovinio sporto frazėmis. Jei pasakai, kad sumalsi varžovo veidą, tuomet jis to negali ignoruoti. O jei ignoruoja, tuomet ant kortos pastato savo garbę“, - „Submission Radio“ sakė D.Hookeris.

32-ejų D.Hookeris (21-12) UFC narve laimėjo tik 1 iš paskutinių 5 kovų ir lengvo svorio kategorijos reitinge nukrito į 13-ą vietą. 37-erių T.Fergusonas (25-7) turi 4 pralaimėjimų seriją, nuo 2019 m. birželio nėra laimėjęs kovos ir užima 11-ą poziciją.

„Stilistiškai kova prieš Tony tikrai nebūtų lengvas pasivaikščiojimas. Man atrodė, kad Tony iki to nokauto visai neblogai pasirodė prieš Chandlerį. Manau, kad tiek aš, tiek Tony dar esame pajėgūs sukurti gerą reginį. MMA sporte pasakų su laimingomis pabaigomis nebūna. Akivaizdu, kad kovą laimėtų tik vienas iš mūsų ir taip kiek pagerintų savo situaciją. Aš lengvų varžovų UFC neieškau tik tam, kad iškovočiau menkavertę pergalę. Žinau, kad fanai nenori matyti dar vieno mano ar Tony pralaimėjimo, bet toks jau tas MMA. Tas, kuris pralaimės, atsidurs labai blogoje padėtyje, bet aš vis tiek noriu šitos kovos“, - pridėjo D.Hookeris.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų