„padkaStas“ S02E22: diskusija su L.Kasčiūnu, „Žalgiris“ Norvegijoje ir įdomybės A lygoje

2022.08.05 14:57
„padkaStas“  | Organizatorių nuotr.

„padkaStas“ | Organizatorių nuotr.

Praėjusių metų pabaigoje startavusi tinklalaidė „padkaStas“ nuo šiol pasiekiama portale „Sportas.lt“ ir pristato dar vieną naują savo epizodą.

Buvusio Lietuvos futbolininko Arūno Klimavičiaus, sporto komentatorių Luko Gintauto ir Benedikto Petkaus bei idėjos autoriaus ir futbolo fano Tado Salaveičiko vedama tinklalaidė pasirodo kiekvieną savaitę, o nuo šiol ją galima rasti „Sportas.lt“ „Youtube“, „Spotify“ ir „Podbean“ kanaluose.

Dvidešimt antrojo šio sezono tinklalaidės epizodo metu kartu su L.Gintautu, A.Klimavičiumi ir B.Petkumi studijoje apie futbolo reikalus diskutavo seimo narys Laurynas Kasčiūnas.

Iš pradžių vyrukai pasišnekėjo apie šios tinklalaidės svečio ryšį su futbolu, draugystę su ilgamečiu futbolininku Algiu Jankausku bei keliones su Vilniaus „Žalgirio“ aistruoliais iš „Pietų-IV“.

Po maždaug 15 minučių pokalbis pasisuko apie karščiausius pastarųjų dviejų savaičių įvykius. Praėjusią savaitę seimo nariai išplatino pranešimą dėl galimo LFF tiesioginio valdymo ir revoliucijos Lietuvos futbole, kreipėsi į FIFA ir iš esmės supurtė Lietuvos futbolo bendruomenę.

L.Kasčiūnas tinklalaidės metu pristatė tolimesnį seimo narių veiksmų planą, prisiminė nepavykusį bandymą 2015-aisiais ir paneigė kalbas dėl populizmo.

Aštrių ir karštų diskusijų kėlusių klausimų pašnekovui turėjo PFA prezidentas A.Klimavičius, buvo paliestos ir galimų Lietuvos įstatymų pokyčių temos.

Beje, pasak L.Kasčiūno, jau netrukus seime bus įkurtas atskiras skyrius, kuris dirbs su lažybomis ir sporto rezultatų manipuliacijomis susijusiais klausimais.

„Šie dalykai ir toliau vyksta, faktas. Baisiausia, kad „ant adatos“ pasodinami jauni sportininkai. TIkiu, kad UEFA ir FIFA mums padės su medžiaga“, – sakė L.Kasčiūnas.

Mintys apie profesionalių nusikaltėlių asociacija, Skirmantą Malinauską, LFF krizių sprendimo komunikaciją, „Žalgirio“ pasirodymą Norvegijoje, „Optibet A lygos“ rungtynes ir kitus Lietuvos futbolo įvykius – visa tai naujausiame tinklalaidės „padkaStas“ epizode.

Naujausio „padkaSto“ temos:

0:00 Svečiuose – Laurynas Kasčiūnas;

2:10 Ryšys su futbolu ir „Pietų IV“;

14:30 Politikų sujudimo esmė ir tikslas;

25:40 Nevykęs bandymas versti LFF 2015-aisiais;

27:40 Ar tai populizmas prieš rinkimus?;

32:35 Karšta Arūno ir Lauryno diskusija apie VK ir klubus;

39:45 Keičiam Lietuvos sporto įstatymus?;

41:40 Papildomi 10 mln. eurų futbolui;

44:40 Tragiški fizinio aktyvumo skaičiai;

50:55 LFF reakcija;

53:00 Ar UEFA ir FIFA nieko nežino?;

55:25 Ką daryti su sportinių rezultatų manipuliavimu?;

59:00 LFF krizių sprendimo komunikacija;

1:01:00 S.Malinauskas nėra Lietuvos futbolo gelbėtojas;

1:04:40 Kada kitas Lietuvos politikų žingsnis?;

1:07:09 Budės „Glimt“ – „Žalgiris“;

1:34:55 „Optibet A lygos“ rungtynės ir įdomybės sudėtyse;

2:01:00 Rinktinės žaidėjų traumos, laisvi agentai, žaidėjų perėjimai;

2:04:30 D.Rumšas UEFA Supertaurėje;

2:05:30 Kas daugiau?;

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų