Nesiskiepijantis N.Djokovičius priverstas trauktis iš turnyro Monrealyje, jo konkurentai nesupranta dabartinių draudimų

2022.08.05 10:05
Novakas Djokovičius | Scanpix nuotr.

Novakas Djokovičius | Scanpix nuotr.

 Daugelis geriausių pasaulio tenisininkų šiuo metu yra Šiaurės Amerikoje, kur žaidžia pasiruošimo turnyrus prieš svarbiausią likusios sezono dalies startą – „US Open“ turnyrą.

Visgi, Šiaurės Amerikoje nesimato serbo Novako Djokovičiaus, negalinčio patekti nei į JAV, nei į Kanadą dėl to, kad jis yra nepasiskiepijęs nuo covid-19. Neseniai oficialiai pranešta, kad N.Djokovičius dėl šios priežasties bus priverstas praleisti ATP 1000 turnyrą Monrealyje (Kanada), vyksiantį jau kitą savaitę.

N.Djokovičius vis dar lieka užsirašęs į ATP 1000 turnyrą Sinsinatyje (JAV) ir „US Open“ turnyrą Niujorke (JAV), bet jo galimybės sužaisti šiuos turnyrus – itin menkos. Serbą išgelbėti galėtų nebent staiga pakeisti įstatymai.

„Pasiruošimą tęsiu taip, tarsi man būtų leista dalyvauti turnyruose. Vis dar laukiu žinių dėl galutinio sprendimo ir laikau sukryžiavęs pirštus“, - sakė N.Djokovičius, tuo pačiu pridėjęs, kad skiepytis vis tiek nesiruošia.

Jau beveik 47 tūkst. teniso sirgalių pasirašė peticiją, raginančią įleisti N.Djokovičių į JAV. Taip pat ir tarp kitų tenisininkų pasigirsta balsų, pasisakančių už tai, kad serbas turėtų gauti progą žaisti „US Open“ turnyre. Amerikietis Johnas Isneris galiojantį draudimą pavadino „beprotybe“, o australas Johnas Millmanas pareiškė, kad užsikrėtė covid-19 ir kad JAV nedaug kas besilaiko covid-19 rekomendacijų, todėl jis nesupranta, kodėl N.Djokovičiui neleidžiama žaisti turnyre.

Tiesa, Benas Rothenbergas greitai priminė J.Millmanui, kad niekam kažkodėl nekyla problemų laikytis JAV įstatymų, išskyrus vieną asmenį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų