K.Maksvytis: „Dar tikrai yra taisytinų dalykų, bet gerų buvo daugiau“

2022.08.04 22:11
Lietuva - Estija rungtynių akimirka | BNS nuotr.

Lietuva - Estija rungtynių akimirka | BNS nuotr.

Lietuvos rinktinė pergalingai pradėjo draugiškų rungtynių ciklą, kuri ketvirtadienį rezultatu 84:70 įveikė Estijos rinktinę.

„Iškovojome pergalę pirmose rungtynėse ir tai parodo pasirengimo lygį, neblogai. Pavyko pasitreniruoti, panaudoti visus žaidėjus, naujokams duoti laiko. Iškovojome pergalę, dabar padarysime išvadas, nes tikrai yra ką taisyti, ir eisime toliau“, – teigė Lietuvos rinktinės treneris Kazys Maksvytis.

Jis išskyrė didžiausias puolimo ir gynybos problemas.

„Pirmoje pusėje, patys matėte, puolime neatkovoti kamuoliai, labai daug antrų šansų, nemažai strigome užtvarose be kamuolio, tam skyrėme nepakankamą dėmesį, varžovai ten susikurdavo pranašumus, o mes blogai komunikavome. Tai reikėtų patobulinti. Puolime pritrūko užbaigimo, antroje – atakavome varžovų sistemą ir buvome nusitaikę į tam tikrus žaidėjus, bet ne visai juos atakavome. Kokybės dabar dar neverta tikėtis, svarbu, kad buvo geras tonusas. Dar tikrai yra taisytinų dalykų, bet gerų buvo daugiau“, - sakė treneris.

K.Maksvytis neišskyrė, kas patikimiausiai organizavo atakas: „Dabar net sunku pasakyti, momentais vienas, momentais – kitas. Jokubaitis dar jaučiasi nejaukiai žaisdamas su akiniais, riboja matymo lauką, jis turėtų būti laisvesnis. Kad nuvylė, negalėčiau sakyti, manau žaidėjai visai neblogai susitvarkė“.

Kaip treneris vertina K.Žemaičio debiutą?

„Manau, kad jis atrodė gerai, neblogai gynėsi, kelis kartus izoliacijoje apžaidė vienas prieš vieną ir buvo vokalus“, - sakė treneris.

K.Maksvytis teigė, kad sekmadienį Lietuva žais kitu dvyliktuku.

„Bus pokyčių. Brazdeikis tikrai bus, stebėsime ir aukštaūgių būklę, kaip jie judės su kontaktu ir treniruotėse penki prieš penkis“, - sakė strategas.

Ar po šių rungtynių K.Maksvyčiui tapo kažkas aiškiau dėl ketvirtosios pozicijos? „Visiems žaidėjams skyriau laiko, tai sunku kažką vertinti. Nieko naujo – jei norime labiau puolime, yra Gytis, jei norime gynybos – Tarolis įneša universalumo, Eigirdas, jie visi yra skirtingi. Į šią konkurencinę kovą ir Kuzminskas. Žiūrėsime ir kaip komanda atrodys su mūsų aukštaūgiais“, - kalbėjo jis. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų