G.Burnsas tikina, kad C.McGregoras neturi ką veikti pusvidutiniame svoryje: „Mes jį tiesiog sunaikintume“

2022.08.04 20:53
Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

 Jau ilgiau nei metus dėl kojos traumos nekovojęs Conoras McGregoras yra užsiminęs, kad nebeturi nori kautis lengvo svorio kategorijoje, nes tam jam reikėtų mesti nemažai svorio. Vietoj to airis žada kautis pusvidutiniame svoryje, kuriame jau turi patirties. Čia jis pasidalino po pergalę su Nate‘u Diazu bei sutriuškino Donaldą „Kaubojų“ Cerrone‘ą.

Visgi, 4-ą vietą pusvidutinio svorio kategorijos reitinge užimantis brazilas Gilbertas Burnsas „MMA Fighting“ portalui pareiškė, kad C.McGregoras neturi ką veikti šioje svorio kategorijoje. Brazilo teigimu, bet kas iš pirmojo penketuko kovotojų C.McGregorą tiesiog sunaikintų.

„Jis nėra pusvidutinio svorio kategorijos kovotojas, bet jei jis nori čia ateiti, tai aš mielai jį sutriuškinsiu .Nemanau, kad jis atlaikytų mano smūgius, jau nekalbant apie graplingą, nes tai būtų tiesiog nesąžininga. Aš tiesiog galėčiau lengvai jį parversti ir „sumalti“. Aš iš tokios kovos galėčiau tik išlošti. Ne tik lengvai laimėčiau, bet dar ir užsidirbčiau beprotišką sumą pinigų. Tiesą pasakius, tokia kova nebūtų konkurencinga, todėl jos ir nereikalauju. Conoras yra lengvo svorio kategorijos kovotojas. Pusvidutiniame svoryje jis neatsilaikytų.

Šiuo metu iš 5 geriausių pusvidutinio svorio kategorijos kovotojų gal tik Colby Covingtonas neturi galingo smūgio, tačiau jis imtynėse dominuotų prieš Conorą. Taip, būtų galima rasti porą vyrukų šioje svorio kategorijoje, prieš kuriuos Conoras galėtų kautis, tačiau pirmasis penketas jį tiesiog sunaikintų“, - sakė G.Burnsas.

Įdomu tai, kad tiek G.Burnsas, tiek C.McGregoras yra siejami su kova pusvidutinio svorio kategorijoje prieš Jorge Masvidalį. Brazilas mano, kad ta kova atiteks būtent jam.

„Nemanau, kad Conoras kausis su Masvidaliu. Aš jo kitu varžovu matyčiau Chandlerį. Manau, kad rugsėjį arba spalį bus surengta mano kova su Masvidaliu, o McGregoras grįš į lengvo svorio kategoriją ir susitiks su Chandleriu. Tai būtų beprotiška kova, kurioje aš neabejotinai palaikyčiau Chandlerį. Jis yra mano vyrukas. Michaelas yra beprotiškai stiprus ir atletiškas. Jis tikras žvėris, galintis nokautuoti bet ką, ypač tokį varžovą kaip Conorą, kuris tarsi ir yra atletas, bet vis labiau tampa šou pasaulio atstovu. Kartais jis treniruojasi, kartais išgėrinėja, kartais išprotėja. Conoro gyvenimo stilius nebeleis jam kada nors tapti pirmo penketuko lygio kovotoju. Aš gerbiu jį už tai, ką jis padarė praeityje. Jis tapo dvigubu čempionu, tačiau dabar jis yra visiškai pasikeitęs. Jis nebėra tas pats vyrukas, koks buvo anksčiau“, - pridėjo G.Burnsas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA