Paskelbta ralio kroso savaitgalio Vilkyčiuose dienotvarkė žada veiksmą abi dienas

2022.08.04 14:57
Autosportas | Organizatorių nuotr.

Autosportas | Organizatorių nuotr.

 Jau artėjantį savaitgalį Vilkyčių automobilių sporto komplekse įvyks dvi dienas truksianti ralio kroso fiesta. Čia varžysis Lietuvos, Latvijos, Šiaurės Europos zonos Baltijos šalių ralio kroso čempionatuose dalyvaujantys sportininkai. Trasos 35-erių metų jubiliejų mininčiame Vilkyčių automobilių sporto komplekse tai bus jau trečiosios varžybos, kurios šiemet čia buvo suplanuotos kiekvieną vasaros mėnesį.

Likus kelioms dienoms iki renginio organizatoriai pasidalijo žinia, kad jau dabar dalyvių sąrašas atrodo išties įspūdingai. Iš viso per dvi renginio dienas čia pasirodys per 90 dalyvių, lenktyniausiančių skirtinguose čempionatuose ir klasėse pagal savo vairuojamą techniką. Varžybos bus išties atkaklios, kadangi trasoje susitiks Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Suomijos lenktynininkai, pasiryžę kovoti dėl kiekvieno trasos metro. Ralio kroso disciplinos specifika, važiavimų dinamiškumas bei Džokerio ratas yra būtent tai, kas labiausiai žavi žiūrovus, o iš lenktynininkų reikalauja maksimalaus meistriškumo ir čempioniško mentaliteto.

Varžybas organizuojantis automobilių sporto klubas „Vilkyčiai“ skelbia ir abiejų renginio dienų programą, tad žiūrovai jau dabar gali planuoti savo savaitgalį prestižinėse ir vienintelėse tokiose mūsų šalyje ralio kroso varžybose.

Penktadienis, rugpjūčio 5 d.

Dalyviams pirmosios procedūros numatytos dar penktadienio vakarą, kai 16 val. bus atverti vartai į dalyvių parką. Tą patį vakarą, nuo 18.30 val. iki 21 val. vyks administracinės ir techninės komisijos procedūros. 23 val. dalyvių parkas bus uždarytas ir sportininkai keliaus ilsėtis prieš pirmuosius šeštadienio startus.

Šeštadienis, rugpjūčio 6 d.

Kelios valandos formalumams taip pat bus skirtos ir šeštadienį ryte, o po to, nuo 8.10 val. prasidės Lietuvos ir Latvijos ralio kroso čempionatų dalyvių chronometruojamos treniruotės. Jose pilotai turės įveikti po keturis ratus.

9.30 val. numatytas pirmasis kvalifikacinis važiavimas, o 11.10 val. įvyks antroji kvalifikacija. 13 val. visi dalyviai bus pakviesti į oficialią renginio atidarymo ceremoniją, kurios metu bus apsuktas parado ratas Vilkyčių trasoje. Iš karto po to, 13.30 val. dalyviai stos prie starto trečiai kvalifikacijai, o nuo 15.20 prasidės pusfinalių ir finalų kovos, po kurių paaiškės greičiausi šeštadienio lenktynių dalyviai visose klasėse.

Autosportas | Organizatorių nuotr.

Autosportas | Organizatorių nuotr.

Tą patį vakarą darbą pradės administracinė ir techninė komisija tiems dalyviams, kurie čia lenktyniaus sekmadienį įvyksiančiame Šiaurės Europos zonos Baltijos šalių čempionato antrame etape.

Sekmadienis, rugpjūčio 7 d.

Sekmadienį lenktyninė fazė prasidės 9.30 val. įvyksiančiomis laisvosiomis treniruotėmis. 10.45 val. prasidės pirmasis kvalifikacinis važiavimas, o 12.15 val. dalyviai rikiuosis prie starto antrai kvalifikacijai. 13.20 val. numatytas laikas dalyvių paradui ir oficialiai renginio atidarymo ceremonijai. Nuo 13.45 val. publikos dėmesį kaustys trečioji kvalifikacija, o 15.15 val. prasidės pusfinaliai bei finalai.

Varžybų organizatoriai žiūrovus ragina iš anksto apsirūpinti bilietais į varžybas ir taip sau garantuoti vietą vieninteliame Lietuvoje ralio kroso festivalyje. Daugiau informacijos apie būsimą renginį, bilietų kainas bei kitą aktualią informaciją galima rasti varžybų organizatorių „Facebook“ puslapyje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų