„FC Hegelmann“ gimtadienio šventėje – futbolas ir A.Skerlos bei A.Veličkos pamokos

2022.08.04 12:23
„FC Hegelmann“ gimtadienio šventė | E.Kniežausko nuotr.

„FC Hegelmann“ gimtadienio šventė | E.Kniežausko nuotr.

 Kauno rajono FC „Hegelmann“ kartu su savo partneriais ir bendruomenės nariais paminėjo 13 metų klubo įkūrimo sukaktį tradiciniu futbolo turnyru. Kaip ir pernai, taip ir šiemet turnyras vyko LFF Kauno treniruočių centre esančioje mažoje aikštelėje, o komandos varžėsi 3 prieš 3.

Antrus metus iš eilės šiame turnyre triumfavo FC „Hegelmann“ trenerių kolektyvas, kuriame pirmais smuikais griežė vyr. treneris Andrius Skerla ir puolėjų treneris Andrius Velička. Taip pat, jiems puikiai asistavo treneris Tadas Vilkevičius, sporto direktorius Giedrius Klevinskas ir atletinio rengimo treneris Justinas Pagirskas. Mėlynai balti, finale po labai dramatiškos ir atkaklios kovos, vėl pranoko futbolo klubo steigėjo ir pagrindinio partnerio „Hegelmann Transporte“ darbuotojų komandą.

Smagiame turnyre taip pat pirmą kartą dalyvavo „Balcia Insurance SE“ atstovai, FC „Hegelmann“ akademijos tėvelių komanda bei FC „Hegelmann“ moterų ir mergaičių komandų trenerės. Antrus metus iš eilės šioms varžyboms savo komandas pristatė ir kiti klubo partneriai – Kauno rajono savivaldybė, „Kautra“, „HBrokers“ ir „Veho Lietuva“.

„Labai smagu, jog jau antrus metus iš eilės pavyko sukviesti į vieną būrį didelę dalį partnerių, o šiemet dar smagiau, nes šventėje sutiko dalyvauti ir mūsų bendruomenės dalis – akademijos vaikučių tėveliai. Šis turnyras tikrai nebuvo dėl rezultato, o atvirkščiai puiki galimybė visiems pabūti, pabendrauti ir aišku pasivaržyti futbolo aikštelėje, nes šis sportas – vienija“, - po turnyro džiaugsmingai kalbėjo FC „Hegelmann“ direktorius Dainius Šumauskas.

„FC Hegelmann“ gimtadienio šventė | E.Kniežausko nuotr.

„FC Hegelmann“ gimtadienio šventė | E.Kniežausko nuotr.

Antrus metus iš eilės šiame renginyje dalyvaujanti Kauno rajono savivaldybės komanda džiaugėsi gražiu bendradarbiavimu tarp savivaldos ir klubo, o Kauno rajono mero pavaduotojas Paulius Visockas pastebėjo, jog FC „Hegelmann“ aktyviai bendrauja su bendruomene ne tik futbolo rungtynių metu.

„Išties labai džiugu, jog klubas ne tik rungtynių metu bendrauja su savo bendruomene ir partneriais, bet kiekvienas metais suorganizuoja jiems šventę, kur galime visi kartu pabendrauti, pasivaržyti ir puikiai praleisti laiką. Tai mus visus suburia ir įpareigoja dar labiau palaikyti ir stengtis dėl šio klubo“, - sakė P. Visockas.

„Malonu būti pakviestiems ir būti dalimi šio renginio. Dėkojame FC „Hegelmann“ klubui ir įmonei bendrai už partnerystę ir už galimybes ne tik susitikti verslo reikalais, bet ir pabendrauti neoficialioje aplinkoje, pažaisti futbolą, susipažinti su kitais šio klubo partneriais ir bendruomenės nariais“, - renginiu pasidžiaugė „Balcia Insurance SE“ Lietuvos filialo vadovas Artur Senčenko.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų