Beprotiška: T.Woodsas atsisakė apie 800 mln. JAV dolerių siekusio arabų pasiūlymo

2022.08.03 19:15
Tigeris Woodsas | „Stop“ kadras

Tigeris Woodsas | „Stop“ kadras

 Golfo pasaulį šiemet suskaldė Saudo Arabijos investicinio fondo vadovų sukurtas naujasis LIV golfo turas. Arabai, paskelbę apie naujo turo sukūrimą, į savo gretas milžiniškais honorarais ėmė vilioti sporto žvaigždes. Ne vienas žymus golfo žaidėjas pasidavė įkalbinėjimams ir už tai sulaukė sankcijų.

PGA turas, kuriame apskritai žaisdavo visi geriausi pasaulio žaidėjai, pranešė, jog suspenduos visus sportininkus, kurie be jų leidimo dalyvaus LIV golfo ture. Arabams jau pavyko prisivilioti tokias žvaigždes kaip Philas Mickelsonas ir Dustinas Johnsonas. Jų pėdomis žengė ir Henrikas Stensonas, kuris dėl to prarado Europos golfo rinktinės kapitono postą prestižiniame „Ryder Cup“ turnyre. Arabų pinigus pasirinkę žaidėjai kreipėsi į teismą ir ten bando įrodyti, kad PGA juos nubaudė neteisėtai.

Visgi, arabams taip ir nepavyko įkalbėti ryškiausios šio amžiaus golfo žvaigždės Tigerio Woodso. Sklido gandai, kad arabai jam siūlė net 700-800 mln. JAV dolerių už žaidimą LIV ture. Dabartinis turo vadovas – Gregas Normanas – patvirtino, jog tokie skaičiai – ne iš piršto laužti.

„Taip, buvo kalbama apie panašius skaičius dar prieš man tampant turo vadovu. Juk Tigeris golfo pasaulyje yra tas žmogus, kuris savo sprendimais daug ką gali pakeisti. Natūralu, kad pradėdamas didelį projektą tu pirmiausiai taikaisi į geriausius iš geriausių. Jie Tigerį kvietėsi dar prieš man pradedant darbą“, - sakė G.Normanas.

Tuo tarpu T.Woodsas liko ištikimas PGA turui ir kritikavo arabų pinigus pasirinkusius žaidėjus.

„Aš nepritariu tų žaidėjų, kurie perėjo į LIV turą, pasirinkimams. Jie atsuko nugarą tai organizacijai, kuri jiems padėjo iškilti. Jie tiesiog gaus daugybę pinigų už keletą turnyrų su 54 duobutėmis. Aš abejoju, ar tai jiems išeis į naudą ilguoju laikotarpiu, ypač jei LIV ture nebus skiriami reitingo taškai, o „Major“ turnyrai pakeis kriterijus, pagal kuriuos žaidėjai į juos yra atrenkami“, - teigė T.Woodsas.

Buvęs pasaulio reitingo lyderis G.Normanas dėl savo darbo LIV ture nebuvo pakviestas į 150-ojo „The Open“ turnyro minėjimą ir T.Woodsas tokiam sprendimui pritarė.

„Kai kurie Grego veiksmai – ne į naudą golfui. Manau, kad jo pašalinimas iš minėjimo dalyvių sąrašo buvo teisingas“, - pridėjo amerikietis.

G.Normanas seniausią pasaulyje golfo turnyrą – „The Open“ – laimėjo 1986 m. ir 1993 m.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA