„Man gėda“: „Irano Halko“ debiutas bokso ringe baigėsi pralaimėjimu pirmame raunde

2022.08.03 16:52
Kovos akimirka | „Stop“ kadras

Kovos akimirka | „Stop“ kadras

 Irano „Halku“ neretai vadinamas Sajadas Gharibi dar pernai pasiekė susitarimą dėl kovos bokso ringe su Martynu Fordu, bet po kelių bandymų keisti kovos datą, visas renginys galiausiai buvo atšauktas.

S.Gharibi su M.Fordu spėjo susitikti tik vieną kartą, kai iranietis buvo nustumtas ant žemės ir realybėje buvo visiškai nepanašus į tą žmogų, kuris matomas nuotraukose. Po tos akistatos Irano „Halkas“ grįžo namo, apsiverkė televizijos eteryje ir pareiškė, kad šeima jo išsižadėjo. Tuomet M.Fordas paskelbė, kad su S.Gharibi nebekovos, nes nenori varžovo pastūmėti į dar gilesnę depresiją.

Nepaisant to, S.Gharibi debiutas bokso ringe šiemet įvyko. Iranietis susikovė su Djumanovu Almatu Bachytovičiumi, kuris dar žinomas kaip „Kazachstano titanas“.

Kova priminė visišką farsą – S.Gharibi praleido daug smūgių ir galiausiai tiesiog atsuko varžovui nugarą, nenorėdamas toliau kovoti. Teisėjas kovą nutraukė dar pirmajame raunde ir įskaitė kazachui pergalę techniniu nokautu.

„Galiu pasakyti tik tiek, kad man gėda. Atsiprašau Irano žmonių“, - teištarė Irano „Halkas“.

Vėliau S.Gharibi treneris „The Mirror“ plačiau paaiškino, kodėl jo auklėtinis ringe atrodė taip prastai: „Dėkoju tiek už gražias, tiek už nelabai gražias žinutes. Norėjau jums paaiškinti, kas nutiko. Sajadas treniruotis pas mane atėjo jau po to, kai kovos kontraktas buvo pasirašytas. Jis negalėjo nutraukti sutarties, nes tada būtų turėjęs mokėti didelę baudą. Vėliau situacija dar pablogėjo, nes Sajado rėmėjas jį apgavo ir jam neskyrė pinigų. Galiausiai Sajadas pas mane pasitreniravo vos 1 ar 2 savaites prieš kovą ir tikrai nebuvo pasiruošęs šiandien žengti į ringą. Aš jam pats tai sakiau“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų