„Žalgiris“ prieš „Bodo/Glimt“ Norvegijoje patyrė triuškinamą pralaimėjimą VIDEO (18)

2022.08.03 20:51
Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ UEFA Čempionų lygos trečiojo atrankos etapo pirmose rungtynėse svečiuose 0 – 5 turėjo pripažinti „Bodo/Glimt“ futbolininkų pranašumą.

Amahlis Pellegrino 8-ąją minutę atliko pavojingą smūgį dešine koja, tačiau „Žalgirio" vartininkas Edvinas Gertmonas sėkmingai sugavo kamuolį. Renanas Oliveira 10-ąją minutę atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau pastarasis buvo labai netikslus ir pasižymėti nepavyko. Marko Miličkovičiaus 12-ąją minutę smūgiuotas kamuolys iš tolimesnės distancijos skriejo gerokai virš varžovų vartų. Joelis Mugisha 17-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys atsidūrė E.Gertmono rankose. Šeimininkų surengtos atakos smaigalyje atsidūręs Ulrikas Saltnesas 30-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau E.Gertmonas meistriškai atrėmė kamuolį. Hugo Vetlesenas 33-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo po VAR peržiūros skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Bodo/Glimt" į priekį 1:0. Subyrėjusia vilniečių gynyba pasinaudojęs A.Pellegrino 36-ąją minutę puikiu smūgiu dešine koja nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Oliverio Buffo tikslaus perdavimo sulaukęs Fabienas Ourega antrojo kėlinio pradžioje atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys kliudė komandos draugą ir tikslo nepasiekė. Joelio Mugishos 50-ąją minutę atliktą reidą į baudos aikštelę sėkmingai sustabdė varžovas ir šeimininkų rengta ataka nutrūko. Nicolas Gorobsovas 53-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis skriejo gerokai virš skersinio. Larsas Salvesenas 58-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir dar labiau padidino šeimininkų ekipos pranašumą 3:0. Marius Hoibraatenas 61-ąją minutę smūgiu galva pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir rezultatas tapo jau net 4:0. „Bodo/Glimt“ futbolininkai ir toliau naudojosi vilniečių sutrikimu. J.Mugisha atliko dar vieną pavojingą smūgį, tačiau kamuolys šį kartą sudrebino varžovų vartų konstrukciją. Oliveris Buffas 77-ąją minutę atliko pavojingą smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartų sargas. Donatas Kazlauskas 88-ąją minutę atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. Runaras Espejordas per pridėtą rungtynių laiką taip pat pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo 5:0.

Atsakomosios rungtynės tarp šių komandų bus žaidžiamos rugpjūčio 9 dieną 19 val. Vilniuje.

Rungtynių eiga
90 min.

Rungtynių statistika („Bodo/Glimt“ – „Žalgiris“)

Rungtynių statistika („Bodo/Glimt“ – „Žalgiris“) | „Scoreboard“ statistika

Rungtynių statistika („Bodo/Glimt“ – „Žalgiris“) | „Scoreboard“ statistika

90 min.

„Žalgiris“ patiria pralaimėjimą rezultatu 0 – 5. 

90+3 min.
ĮVARTIS

Runaras Espejordas per pridėtą rungtynių laiką taip pat pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo 5:0.

90 min.

Pridedamos 3 papildomos žaidimo minutės. 

88 min.

Donatas Kazlauskas atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. 

77 min.

Oliveris Buffas atliko pavojingą smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartų sargas.

65 min.

„Bodo/Glimt“ futbolininkai ir toliau naudojasi vilniečių sutrikimu. J.Mugisha atlieka dar vieną pavojingą smūgį, tačiau kamuolys šį kartą sudrebina varžovų vartų konstrukciją.

61 min.
ĮVARTIS

Marius Hoibraatenas smūgiu galva siunčia kamuolį į varžovų vartų tinklą ir rezultatas tampa jau net 4:0.

58 min.
ĮVARTIS

Larsas Salvesenas puikiu smūgiu nuginkluoja vartininką ir dar labiau padidino šeimininkų ekipos pranašumą 3:0.

53 min.

Nicolas Gorobsovas baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis skriejo gerokai virš skersinio.

50 min.

Joelio Mugishos atliktą reidą į baudos aikštelę sėkmingai sustabdė varžovas ir šeimininkų rengta ataka nutrūko.

47 min.

Oliverio Buffo tikslaus perdavimo sulaukęs Fabienas Ourega atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys kliudė komandos draugą ir tikslo nepasiekė.

 

46 min.

Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

45 min.

Pirmojo kėlinio statistika („Bodo/Glimt“ – „Žalgiris“)

Pirmojo kėlinio statistika („Bodo/Glimt“ – „Žalgiris“) | „Scoreboard“ statistika

Pirmojo kėlinio statistika („Bodo/Glimt“ – „Žalgiris“) | „Scoreboard“ statistika

45 min.

„Bodo/Glimt" po pirmojo kėlinio pirmauja rezultatu 2 - 0.

45 min.

Pridedama 1 papildoma žaidimo minutė.

36 min.
ĮVARTIS

Subyrėjusia vilniečių gynyba pasinaudojęs A.Pellegrino puikiu smūgiu dešine koja nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubina šeimininkų pranašumą 2:0.

33 min.
ĮVARTIS

Hugo Vetlesenas užtikrintai realizavo teisėjo po VAR peržiūros skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išveda „Bodo/Glimt" į priekį 1:0.

30 min.

Šeimininkų surengtos atakos smaigalyje atsidūręs Ulrikas Saltnesas atliko pavojingą smūgį, tačiau E.Gertmonas meistriškai atrėmė kamuolį. 

17 min.

Joelis Mugisha atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys dar kartą atsidūrė E.Gertmono rankose.

12 min.

Marko Miličkovičiaus smūgiuotas kamuolys iš tolimesnės distancijos skriejo gerokai virš varžovų vartų.

10 min.

Renanas Oliveira atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau pastarasis buvo labai netikslus ir pasižymėti nepavyko.

8 min.

A.Pellegrino atliko pavojingą smūgį dešine koja, tačiau „Žalgirio" vartininkas Edvinas Gertmonas sėkmingai sugavo kamuolį.

7 min.

Šeimininkai surengė pavojingą išpuolį, kurio smaigalyje atsidūręs Larsas Salvesenas atliko smūgį, tačiau pastarajam pasižymėti nepavyko.

3 min.

Amahlis Pellegrino atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau vilniečiai apsigynė užtikrintai.

1 min.

Teisėjas skelbia rungtynių pradžią!

Atnaujinta 18:37

„Bodo/Glimt“ komandos startinis vienuoliktukas šioms rungtynėms:

Atnaujinta 18:36

„Žalgiris“ rungtynes Norvegijoje pradės su tuo pačiu vienuoliktuku, su kuriuo startavo dvikovose prieš švedus.


Įdomūs faktai: 

• „Žalgiris“ Čempionų lygos atrankos antrajame etape iš tolimesnių kovų eliminavo „Malmo“. Tuo tarpu „Bodo/Glimt“ bendrame rezultatu 8 – 1 nušlavė „Linfield“ futbolininkus.

• Per 27 „Žalgirio“ sezonus Europos turnyruose to dar nebuvo – trečią sezoną iš eilės Lietuvos sostinės ekipa išbandys jėgas su Norvegijos čempionais „Bodo/Glimt“. Pernai komandos du kartus susitiko Konferencijų lygos ketvirtajame atrankos etape. Pirmosios rungtynės Vilniuje baigėsi lygiosiomis 2:2, antrąsias 1:0 laimėjo norvegai.

• Iš pernai Norvegijoje prieš „Žalgirį“ žaidusio startinio vienuoliktuko, Budės ekipoje tikrai nebus bent 4 futbolininkų. Vilniaus ekipai nebeatstovauja 5 iš 11 žaidėjų.

• Du sezonus prieš tai užtikrintai pirmavę Norvegijoje, šiemet Budės futbolininkai nebėra tokie ryškūs lyderiai. Po 16 turų jie žengė 3 vietoje, pagal prarastus taškus 5 atsilikdami nuo lyderių „Molde“ ir „Lillestrom“.

• Atsakomosios rungtynės tarp šių komandų bus žaidžiamos rugpjūčio 9 dieną 19 val. Vilniuje.

• Jei Lietuvos čempionai trečiajame UEFA Čempionų lygos atrankos etape įrodys savo pranašumą prieš Norvegijos čempionus „Bodo/Glimt“, jų ketvirtajame atrankos etape lauks Bulgarijos ir Kroatijos čempionų poros nugalėtojai – tai Razgrado „Ludogorec“ ir Zagrebo „Dinamo“.

• Jei „Žalgiris“ nusileis „Bodo/Glimt“ ekipai ir atsisveikins su Čempionų lygos atranka, toliau žalgiriečiai kovos ketvirtajame UEFA Europos lygos atrankos etape, o burtai lėmė, kad čia jų varžovais bus komandos iš to paties krepšelio ir neįtikėtina tai, kad tai bus tos pačios poros Razgrado „Ludogorec“ ir Zagrebo „Dinamo“ poros pralaimėtojas. Vadinasi, bet kuriuo atveju Vilniaus klubas susitiks su viena iš šių dvejų komandų.


Trenerių ir žaidėjų komentarai: 

Vladimiras Čeburinas, „Žalgirio“ komandos vyriausiasis treneris:

„Jei komanda trečiame etape – reiškia tai stiprus varžovas. Silpnų komandų čia nebūna. Praėjusiais metais jie Europoje pateikė staigmenų tiek grupės varžybose, tiek atkrintamosiose. Varžovas ritmas, ruošiamės sužaisti tinkamai, parodyti gerą žaidimą, pasiekti teigiamą rezultatą. Pergalė visuomet suteikia pasitikėjimo. Laimėjimas duoda ir jėgos, ir pasitikėjimo, ir galimybių. Rungtynės išvykoje yra labai svarbios. Dar kartą pabrėžiu – tai nepaprastas varžovas. Manau, kad žaidėjai yra pasiruošę šioms rungtynėms.“

Saulius Mikoliūnas, „Žalgirio“ komandos kapitonas:

„Žinome, kas per varžovas laukia, stengsimės, kad trečias kartas nemeluotų ir pavyktų varžovą įveikti. „Bodo“ – komanda gerai kontroliuoja kamuolį, stipri puolime, gausiomis pajėgomis atakuoja. Svarbiausia mums drausmingai gintis, taip pat gerai žaisti kontratakose. Komanda tikrai tiki savimi. Praėjusiose rungtynėse išvykoje įveikėme „Malmo“ komandą jų tvirtovėje. Tas duoda pasitikėjimo savo jėgomis, kad galime nuveikti ir daugiau."

Edvinas Gertmonas, „Žalgirio“ komandos vartininkas:

„Praėjusiais metais gerai su jais kovojome, tik nepasisekė išvykoje, pralaimėjome 0:1. Namie galbūt irgi pritrūko sėkmės, sužaidėme 2:2. Tikiuosi, kad šie metai bus mūsų."


Komandų formos:   

Komandų formos | Organizatorių nuotr.

Komandų formos | Organizatorių nuotr.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų