J.Paulo verslo partneris N.Bidarianas atsakė D.White'ui: „Kovų vakaro atšaukimas neturi nieko bendro su bilietų pardavimais“

2022.08.02 23:10
Jake'as Paulas (viduryje) ir Nakisa Bidarianas (dešinėje) | Scanpix nuotr.

Jake'as Paulas (viduryje) ir Nakisa Bidarianas (dešinėje) | Scanpix nuotr.

 Po to, kai buvo atšaukta Jake‘o Paulo ir Hasimo Rahmano jaunesniojo bokso vakaras, UFC prezidentas Dana White‘as svarstė, kad tai greičiausiai privertė padaryti mažas bilietų pardavimas, nors oficiali versija teigė, kad tą privertė padaryti H.Rahmanas, kuris nepasiekė reikiamo svorio.

Vienas iš bokso vakarą organizavusios J.Paulo „Most Valiable Promotions“ verslo partnerių Nakisa Bidarianas atsakė D.White‘ui ir patikino, kad tai neturi nieko bendra su bilietų pardavimais.

„Tai visiškai nesusiję su bilietų pardavimu. Mes jau pardavėme daugiau bilietų, nei „Staple Center“ arenoje tai padarė Ryanas Garcia. Mes ketinome patekti į pirmąjį dešimtuką pagal bilietų pardavimus „Madison Square Garden“ arenoje nuo 2005 m.

J.Paulas priėmė didelį iššūkį. Visos jo kovos buvo maždaug 188-191 svarų svorio kategorijoje, o visi varžovai, išskyrus Nate‘ą Robinsoną, buvo plius minus vienu ar dviem svarais kitokio svorio nei J.Paulas“, – sakė N.Bidarianas.

N.Bidarianas savo „instagram“ paskyroje patalpintą vaizdo įrašą užbaigė pagyrimais J.Paului ir sarkastiškais pasisakymais apie D.White‘ą, su kuriuo anksčiau dirbo UFC, kuomet jis pats buvo organizacijos vyriausiuoju finansininku.

„Jie gali bandyti pakeisti istoriją, gali bandyti sunaikinti tai, ką padarė šis jaunas vyrukas. Aš juo didžiuojuosi. Jis yra savo paties bosas. Jis pats sau reklamos organizatorius, o aš esu tik buhalteris“, – sakė N.Bidarianas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA