-
08-03, 22:00
-
-

P.Golubickas visas rungtynes žaidė Kroatijoje, o D.Barauskas – Lenkijoje kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

2022.07.31 23:58
Paulius Golubickas | Organizatorių nuotr.

Kroatijos lygoje Paulius Golubickas žaidė starto sudėtyje, o lietuvio ginamas HNK „Gorica“ klubas sekmadienį išvykoje 1:1 sužaidė su „Rijeka“ klubu.

P.Golubickas žaidė visas rungtynes, o „Gorica“ klubas lygiąsias išplėšė 77 minutę. Tai buvo jau antrosios „Gorica“ lygiosios iš trijų žaistų rungtynių ir komanda su 2 taškais lieka devintoje vietoje.

Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje Dominykas Barauskas ir toliau žaidžia reguliariai. Lietuvos rinktinės gynėjas žaidė startinėje Meleco „Stal“ klubo sudėtyje, aikštėje praleido visas 90 minučių, bet lietuvio komanda išvykoje 2:3 nusileido „Rakow“ klubui.

Tuo metu buvęs „Sūduvos“ narys Saidas Hamuličius šiose rungtynėse aikštėje pasirodė 67 minutę ir sugebėjo atlikti rezultatyvų perdavimą, po kurio „Stal“ pelnė antrąjį savo įvartį.

Kitose „Ekstraklasa“ lygos rungtynėse Fedoras Černychas liko ant atsarginių suolo, o lietuvio atstovaujama Balstogės „Jagiellonia“ išvykoje 0:1 nusileido Ščecino „Pogon“ klubui.

Trečioje Lenkijos lygoje Donatas Nakrošius žaidė visas rungtynes bei padėjo Krokuvos „Garbarnia“ klubui namuose 3:2 nugalėti Sedlcų „Pogon“ klubą.

Latvijos stipriausioje lygoje vieną kėlinį žaidė lietuvis Kristupas Keršys, o jo atstovaujamas „Metta/LU“ klubas namuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Liepaja“ ekipa.

Izraelyje naująjį sezoną pradėjo Džiugas Bartkus ir jo atstovaujamas Kirjat Šmonos „Hapoel Ironi“ klubas. „Toto“ taurės turnyre „Hapoel Ironi“ sužaidė pirmąsias rungtynes prieš Haderos „Hapoel“ klubą, bet jas pralaimėjo rezultatu 0:1. Dž.Bartkus šiame mače atrėmė tris varžovų smūgius, o vienintelį įvartį praleido 74 minutę.

Norvegijos antroje lygoje itin nesėkmingas rungtynes sužaidė Igoris Spiridonovas. Vartininkas praleido net keturis įvarčius, o jo atstovaujama „Bryne“ komanda namuose 1:5 pralaimėjo „Brann“ klubui.

I.Spiridonovas praleido keturis įvarčius, nes 70 minutę buvo pakeistas. Pirmajame kėlinyje lietuvis dar atrėmė du varžovų smūgius. Įdomu ir tai, kad „Bryne“ šiame mače pirmoji pelnė įvartį.

Slovėnijos čempionato rungtynėms nebuvo registruotas Justas Lasickas, bet Liublianos „Olimpija“ ir be lietuvio šventė pergalę – namuose 1:0 įveikė „Bravo“ klubą.