Kas sako tiesą? D.White'as teigė, kad J.Paulas savo bokso vakarą atšaukė dėl pernelyg mažai parduotų bilietų, H.Rahmanas tvirtina, kad kova buvo atšaukta ne dėl jo kaltės

2022.07.31 23:18
Hasimas Rahmanas | Scanpix nuotr.

Hasimas Rahmanas | Scanpix nuotr.

 Kai Jake’as Paulas pranešė, jog tenka atšaukti rugpjūčio 6 dienos kovą su Hasimu Rahmanu jaunesniuoju, „youtuberis“ ir jo komanda teigė, kad H.Rahmanas neatitiko sutarto svorio kategorijos. Visgi UFC prezidentas Dana White’as nėra tikras dėl šios versijos, o tą patį tvirtino ir pats H.Rahmanas.

Po „UFC 277“ turnyro vykusioje spaudos konferencijoje D.White’as pareiškė, kad bokso vakaras buvo atšauktas dėl per mažai parduotų bilietų.

„Manau, kad jie pardavė mažiau nei milijono vertės bilietų, o įjungti suknistą šviesą „Madison Square Garden“ kainuoja 500 tūkst. JAV dolerių“, – sakė D.White’as. „Jau nekalbant apie viešbučio kambarius Niujorke, transportą ir visą kitą, kas labai brangu“.

Nepaisant to, kad J.Paulo ir D.White’o santykiai niekada nebuvo geri, tačiau šį kartą UFC prezidentas nesidžiaugė tuo, jog kova buvo atšaukta bei net davė patarimą J.Paului.

„Nesiruošiu čia sėdėti ir džiūgauti, kad jų kova yra atšaukta. Esu tikras, kad abu jie įdėjo daug sunkaus darbo, daug treniravosi ir išleido daug pinigų, kad pasiruoštų šiai kovai“, – sakė D.White‘as.

Bokso renginį organizavo „Most Valuable Promotions“, kurioje J.Paulo verslo partneriu yra buvęs UFC vyriausiasis finansininkas Nakisa Bidarianas. Būtent apie šį žmogų D.White‘as atsiliepė kiek aštriau.

„Pasakysiu štai ką: jeigu tu čia buvai buhalteris, tai nereiškia, kad žinai, kas čia vyksta“, – sakė D.White‘as. „Tai nereiškia, kad gali vadovauti kovų organizavimo kompanijoje. Manau, kad J.Paului reikia, kad jį suptų kiti žmonės. Jeigu jis ketina likti šiame sporte, jam reikia būti su vyrukais, kurie žino, kaip rengti kovas“.

Kiek vėliau savo reakciją į atšauktą kovą pateikė ir H.Rahmanas, kuris teigė, kad visas bokso vakaras tiesiog buvo atšauktas ne dėl jo kaltės.

„Kodėl aš sveriuosi likus dviem ar trims savaitėms iki kovos? Rugpjūčio 5-ą net neturėjau galimybės užlipti ant svarstyklių, nors tai buvo numatyta sutartyje. Kaip gali kovą atšaukti dėl manęs, jeigu jie atšaukė visą renginį“, – klausė H.Rahmanas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų