L.Hamiltono atributiką deginę M.Verstappeno fanai pašiurpino olandą: „Tai šlykštu“

2022.07.31 22:30
Maxas Verstappenas ir jo sirgaliai | „Stop“ kadras

Maxas Verstappenas ir jo sirgaliai | „Stop“ kadras

 Nors šiais metais Maxo Verstappeno ir Lewiso Hamiltono priešprieša „Formulėje 1“ jau nėra tokia didelė, tačiau olando fanai, panašu, ir toliau jaučia neapykantą britui dėl praėjusio sezono dramų.

Šią savaitę „Formulės 1“ karavanas svečiavosi Vengrijoje, į kurią atvyko ir nemažai M.Verstappeno sirgalių. Penktadienį internete pasklido vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip olando fanai degina L.Hamiltono atributiką. Šį vaizdo įrašą pamatęs olandas pažymėjo, kad toks jo sirgalių elgesys – nepateisinamas.

„Taip, tai tikrai nepateisinama. Šių asmenų veiksmams aš tikrai nepritariu. Tai šlykštus elgesys. Apskritai, lenktynių metu girdėjau, kad fanai plojo daugeliui pilotų. Taip pat ir ant podiumo visiems buvo plojama. Manau, kad taip turėtų būti visada, o tas vaizdo įrašas su deginama atributika tiesiog yra šlykštus“, - sakė M.Verstappenas.

Sezono pradžioje atrodė, kad „Ferrari“ bus rimčiausi „Red Bull“ konkurentai, bet jų bolidas ėmė vis dažniau gesti, prie to dar prisidėjo absurdiškos taktinės klaidos ir „Mercedes“ jau baigia pavyti „Ferrari“ konstruktorių įskaitoje.

M.Verstappenas po lenktynių dar pajuokavo, kad gerėjanti „Mercedes“ forma jį džiugina: „Man tik geriau dėl to, kad „Mercedes“ darosi konkurencingesni, nes jie gali atimti daugiau taškų iš „Ferrari“! Aš labai laimingas dėl „Mercedes“. Jie dabar demonstruoja labai gerus rezultatus“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų