-

E.Utkus Belgijoje patyrė traumą, M.Adamonis žaidė prieš Kataro rinktinę kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

2022.07.30 22:24
Edgaras Utkus | Organizatorių nuotr.

Šeštadienį Belgijos čempionate žaidė Briugės „Cercle“ klubas, kuris namuose 1:0 įveikė Briuselio „Anderlecht“ ekipą. „Cercle“ gretose Edgaras Utkus žaidė nuo pirmos minutės, bet gynėjas dėl patirtos traumos 38 minutę buvo pakeistas.

Latvijos pirmenybėse į vartus sugrįžo Vytautas Černiauskas, kuris juos išlaikė sausus ir padėjo Rygos RFS klubui išvykoje 2:0 nugalėti „Tukums 2000“ klubą. Tiesa, Karolis Uzėla ir vėl nebuvo registruotas rungtynėms.

Kazachstano taurės turnyro rungtynėse Artūras Žulpa liko ant atsarginių suolo, o lietuvio atstovaujama „Aktobe“ ekipa namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Taraz“ klubu.

Rungtynėms nebuvo registruotas ir gynėjas Sigitas Olberkis, o jo atstovaujama „Dalkurd“ ekipa Švedijos antroje lygoje sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Eskilstuna“ klubu.

Naujam sezonui besiruošiantis vartininkas Titas Krapikas žaidė 20 minučių, o jo atstovaujamas „Ternana“ klubas 2:3 nusileido „Frosinone“ klubui. Lietuvis šiose rungtynėse praleido vieną įvartį.

Tuo metu įdomias draugiškas rungtynes žaidė Romos „Lazio“ klubas, kuris susitiko su Kataro rinktine. „Lazio“ gretose vartininkas Marius Adamonis žaidė nuo 75 minutės ir įvarčio nepraleido.