V.Armanavičius apie sirgalių poreikį: „Dabar visi galvoja, kad tiesiog „lankau“ futbolą“

2022.07.29 17:32
Vilius Armanavičius (hegelmannsports.lt nuotr.) | Organizatorių nuotr.

Vilius Armanavičius (hegelmannsports.lt nuotr.) | Organizatorių nuotr.

Kauno rajono „Hegelmann“ rikiuojasi ant antrojo turnyro lentelės laiptelio, o šios komandos kapitonas Vilius Armanavičius su dešimčia tikslių smūgiu – rezultatyviasių lygos futbolininkų viršūnėje. V.Armanavičius tinklalaidėje „FutbolasLT“ pasakojo apie brandą, „Hegelmann“ ir norą išbandyti save užsienyje.

„Subrendau turbūt, atėjo laikas. Kada dar, jei ne dabar? Jeigu žaisti, tai žaisti, po to bus vėlu. Reikia šiais metais sprogti. O jeigu kalbant rimtai, tai komanda žaidžia gerai, atsiduriu ten kur reikia, komanda padeda pelnyti tuos įvarčius. Tikrai neįmušiau kažkokių stebuklingų įvarčių, kur būčiau vienas susikūręs progą“, - „FutbolasLT“ kalbėjo V.Armanavičius.

Nesi puolėjas. Turbūt su Andriumi Velička netenka tobulinti įgūdžių?

Tenka. Jis tikrai padeda ir aš jam esu sakęs, jog zyzė į ausį ir prizyzė, kad muščiau į vartus. Prieš rungtynes jis mėgsta vaikščioti ir visiems sakyti į ausį mušti į vartus. Kažkaip anksčiau niekada karjeroje nebuvo to noro mušti įvarčius, atrodė atsiginsiu, nubėgsiu, atiduosiu perdavimą, tegu kiti muša, o dabar kažkaip gal ir pats labiau pradėjau žiūrėti kaip įmušti tą įvartį. Svarbiausia, manau, yra pačiam norėti tą įvartį įmušti, nes kamuolys pats į koją neatsitrenks.

Ar manai, kad šiais metais geriausio Lietuvoje žaidžiančio futbolininko prizas, galėtų atitekti tau?

Ne, baikit, tikrai ne. geriausiu būti, aišku, smagu, bet jeigu būsi geriausias, o komanda nebus TOP 4, tai kas iš to? Jeigu komandai gerai seksis, viskas įmanoma, bet svarbiausia, jog yra komandinis tikslas ir mes jo siekiame. Pažiūrėjus į lentelę, dabar praradome taškus, visos komandos kvėpuoja. Tikrai šis sezonas labai įdomus ir visko dar gali būti.

Kas labiausiai stebina: ar „Hegelmann“ antroje vietoje, ar „Kauno Žalgiris“ septintoje?

Va čia tai klausimas.. nežinau, neatsakysiu.

Kas nutiko Gargžduose?

Gargždai yra iš tikrųjų labai sudėtinga komanda. Tai ne tokia komanda, kur tu muši šešis įvarčius. Gal būtume antrą įmušę ir būtų buvę lengviau. Jie labai užsidarę, drausmingai ginasi, į kontratakas bėga, standartus matosi, jog dirba, nėra taip lengva. Jeigu neįmuši dviejų įvarčių, jie kaposis iki paskutinės minutės. Visiems su jais sunku, gali pakišti koją bet kam.

Prieš sezoną tikriausiai buvo pasiūlymų tęsti karjerą ir Lietuvos flagmanuose, bet pasilikai „Hegelmann“ komandoje. Kodėl?

Čia mano klubas. Išeiti iš klubo, kur jautiesi gerai irgi nėra paprasta, juolab nebuvo tokių dalykų kaip visi įsivaizduoja, kad visi flagmanai prašė manęs, kad ateičiau pas juos. „Hegelmann“ komandoje norėjosi likti, nes ir kolektyvas, ir komanda, ir tikslai tie patys, ir nuo Pirmos lygos mes kartu. Kai iš A lygos grįžau į Pirmą lygą, man irgi nebuvo lengva. Buvo didelis žingsnis atgal, bet po to sekė didelis šuolis į priekį.

Kodėl nebandei vykti į užsienį?

Išvyksta jauni žaidėjai, jų situacija truputį kitokia. Mano amžius labai daug ką duoda. Po šio sezono, jeigu statistika bus gera, tikiuosi, kad ir man pavyks išvykti į užsienį, bet norėčiau pažaisti kažkokioje šalyje, kur ir fanai ateina į stadioną, kur žmonės domisi daugiau futbolu, nes dabar visi galvoja, kad tiesiog „lankau“ futbolą.

Netrukus Kaune bus moderniausias futbolo stadionas. Tikriausiai jau kitą sezoną ir klubai jau turės galimybę sužaisti jame..

Tikiuosi, kad po tokių žingsnių ateis ir žmonės į stadionus, ir galima bus pasijusti futbolininku. Man iškart smagiau, kai ateini ir kažkas stebi, ir padainuoja, vėliavą pasuka, būgną pamuša, iškart susikuria futbolo atmosfera. Sirgaliai yra didžiulė futbolo dalis, norėtųsi, kad tie žmonės ateitų į stadionus. Dėl to ir norisi išvykti į užsienį, kad galėtum pasijusti futbolininku.

Kokie tikslai būnant Lietuvos rinktinėje?

Man asmeniškai ir patekti į tą rinktinę yra irgi vienas iš tikslų. Kai ateina sąrašai, galvoji, ar būsi juose, ar ne. Aišku noriu žaisti. Kai tave dažnai kviečia ir tas jaudulys gal nueina, o aš labai noriu atstovauti savo šaliai.

---

Visas pokalbis su V.Armanavičiumi čia:

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų