B.Spietinis: „Jonavai“ gera vieta - Pirmoje lygoje

2022.07.28 18:53
Benas Spietinis | asmeninio archyvo nuotr.

Benas Spietinis | asmeninio archyvo nuotr.

Benas Spietinis praėjusią savaitę atsisveikino su „Jonavos“ klubu ir palinkėjo jam geresnių laikų. Tinklalaidėje „FutbolasLT“ futbolininkas atskleidė, kad nenori rizikuoti dėl galimų lažybų, užsiminė apie daugiau nei du mėnesius siekiančią skolą bei dalykus, kurie jam kelia nuostabą.

„Kaip žinote, praėjusiais metais mus tris žaidėjus iš „Jonavos“ buvo diskvalifikavę. Dabar vėl pradėjo siuntinėti laiškus žaidėjams, todėl nusprendėme, jog nereikia laukti, nes ten be jokių įrodymų paima, diskvalifikuoja ir tiek žinių. Tai man vos nekainavo Futsal pasaulio čempionato, teko praleisti visą pasiruošimą. Kai komanda vyko į Tailandą, aš sėdėjau Lietuvoje. Dabar nesinorėtų prieš atrankines būti vėl diskvalifikuotam“, - tinklalaidėje kalbėjo B.Spietinis.

Juk turėtų būti kažkokie argumentai dėl ko diskvalifikuojami pasirinkti žaidėjai?

Pamatytumėte kokiais žodžiais parašė laiškus tie ekspertai.. „vidurio gynėjas užgrybavo, vartininkas baudinio metu ne į tą pusę šoko“ ir buvo diskvalifikuotas.

Prie komandos prisijungei sezonui jau prasidėjus. Ko komandai trūko tuomet?

Manau, kad trūko normalaus pasiruošimo, žaidėjų komplektacijos. Žinoma, visa tai priklauso nuo pinigų. Savivaldybė lyg ir skyrė 50 tūkstančių, bent jau tiek skelbė viešai internete. Nežinau, ar su tokia suma A lygoje galima prasisukti. Net Pirmoje lygoje būtų sunku.

Naujas treneris teigia, kad viskas bus gerai, viskas pasikeis ir „Jonava“ kovos. Ar tiki tuo?

Norėčiau tikėti, bet nelabai tikiu. Žaidėjai per atidarytą langą kaip ir atvažiuoja, bet ne tokie, kad pakeistų situaciją komandoje. Suprantama, būnant paskutinėje vietoje su vienu tašku, manau yra sudėtinga. Turėjo atvykti keturi žaidėjai iš Argentinos aukščiausios lygos, Čekijos, Slovakijos, bet langas jau į pabaigą, o kaip nieko nėr, taip nėr.

Ką reikia daryti, kad Jonavoje didysis futbolas taptų stabiliu?

Čia gal daugiau klausimas valdžiai, bet tuo pačiu ir žaidėjų trūksta vietinių. Nors laimėjo U-19, bet visi išvažiavo mokytis į kitus miestus ir nieko neliko. Tie, kurie liko, esame mėgėjų komanda. Juk ne paslaptis, visi turime darbus, todėl „Jonavai“ gera vieta yra būti Pirmoje lygoje, o A lygai reikia tuo gyventi. Deja, iš tų kelių šimtų neišgyvensi.

Ar tau pačiam grąžino pinigus ir ar buvo susikaupusios didelės skolos?

Negrąžino ir greičiausiai po šio pokalbio jau ir nebegrąžins. Aš prie komandos prisijungiau balandžio pradžioje, tai aš esu gavęs už pusantro mėnesio kol kas.

Ar su visais žaidėjais tokia pati finansinė situacija?

Kiek aš žinau, taip.

Kokie tolimesni tavo planai?

Aš, Paulius (Osauskas) ir Gytis (Vasylius) kartu išėjome iš „Jonavos“, tai pradėsime pasiruošimą salės futbolo sezonui. Rugpjūčio 6 dieną atvyksta draugiškas sužaisti Latvijos čempionai, 21 dieną vyksime į turnyrą Lenkijoje.

Ar labai keisis „Vikingų“ komanda nuo praėjusio sezono?

Kol kas nelabai ką žinau. Lyg ir buvo kalbėta, jog atvyks dar legionierių, tik neaišku iš kur. Mūsų treneris po sezono dar buvo Lenkijos klube, turėjo užduotį išlikti lygoje, jam pavyko tą padaryti. Komandai atstovavo neblogų kolumbiečių, tai bando kalbėtis su jais. Dar turime iš praėjusių metų du ukrainiečius. Jie čia gyvena, turi darbus, tai jie turėtų būti komandoje.

---

Visą pokalbį su B.Spietiniu klausykitės tinklalaidėje „FutbolasLT“:

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų