B.Griner teismą Maskvoje teko nukelti: nualpo JAV ambasados darbuotojas

2022.07.27 16:14
Teismo posėdis | „Stop“ kadras

Teismo posėdis | „Stop“ kadras

 WNBA lygos krepšininkė Brittney Griner lieka įkalinta Rusijoje, kur buvo sulaikyta oro uoste su narkotinėmis medžiagomis.

Amerikietė sulaikyta jau nuo vasario 17 dienos, o JAV diplomatai, panašu, nededa didelių pastangų, kad krepšininkę išlaisvintų bei įvykdytų kalinių apsikeitimą tarp valstybių. Dėl to daugybė krepšininkų ir krepšininkių viešai kreipėsi į JAV politikus, prašydami aktyviau padėti B.Griner.

Antradienį Maskvoje buvo numatytas krepšininkės teismo posėdis, tačiau jį netikėtai teko nutraukti. Pranešama, kad vyresnis nei 60 metų JAV ambasados darbuotojas pasijautė prastai ir nualpo. Jam vėliau prireikė medikų pagalbos.

Teigiama, kad teismo salėje buvo labai tvanku, todėl nuspręsta posėdį perkelti į kitą dieną ir leisti atsigauti nualpusiam darbuotojui.

B.Griner teismas buvo pratęstas trečiadienį. Krepšininkė įrodinėja, kad turėjo teisę naudoti kanapes medicininiais tikslais ir kad nežinojo, jog jos yra draudžiamos Rusijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
PASAULIO TAURĖS 2022 SPĖLIONĖ