„Sportas.lt“ portalo komentavimo galimybė – tik registruotiems vartotojams (10)

2022.07.28 12:16
„Sportas.lt“ | Organizatorių nuotr.

„Sportas.lt“ | Organizatorių nuotr.

 Trečiadienį „Sportas.lt“ atnaujino komentarų skiltį, o nuo šiol portale diskutuoti galės išreikšti tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

Tai nereiškia, kad komentaruose bus draudžiama kritikuoti ar išreikšti savo nuomonę, tačiau registruoti vartotojai neš didesnę atsakomybę už savo žodžius, o portalo administratoriams taps lengviau identifikuoti ir suvaldyti patyčias, diskriminaciją ar smurto kurstymą.

Komentaruose nebus toleruojama necenzūrinė leksika, įžeidimai, žeminimas, grasinimai, reklamos, tautinė, rasinė, religinė ar kita neapykanta. Netinkami komentarai bus šalinami, o jų vartotojai – blokuojami.

Prie švaresnės komentarų skilties gali prisidėti visi „Sportas.lt“ lankytojai bei įdomius ir vertingus komentarus įvertinti nykščiu į viršų, o netinkamus – nykščiu į apačią.

Jeigu jums bus užblokuota komentavimo galimybė, tačiau jūs manysite, kad nepažeidėte „Sportas.lt“ komentavimo taisyklių, tuomet lauksime jūsų laiškų į portalo administraciją info@sportas.lt

Kviečiame visus portalo lankytojus registruotis, prisijungti ir kartu kultūringai ir pagarbiai aptarti karščiausias sporto naujienas!

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų