FutbolasLT_S01E41: KE linkėjimai „Žalgiriui“, Armanavičius – MVP, Spietinis apie vargšę „Jonavą“ (1)

2022.07.26 16:34
FutbolasLT | Stop kadras

FutbolasLT | Stop kadras

Pozityviais Naglio Miknevičiaus ir Aurimo Budraičio savaitės įspūdžių pliūpsniais prasidėjęs 41-asis „FutbolasLT“ tinklalaidės epizodas sumušė visus kalbamumo rekordus ir pirmą kartą įžengė į trijų valandų trukmės teritoriją.

Prie rekordo prisidėjo ne tik patys „FutbolasLT“ tinklalaidės kūrėjai, išsamiai aptarę Vilniaus „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ pasirodymus Europos taurių turnyruose, taip pat išsamiai pasidalinę mintimis apie Lietuvos futbolo A lygos 29 turo peripetijas ir nuoširdžiai patrupinę „Futbolo trupinių“ rubrikoje apie Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU istorinę pergalę Baltijos moterų futbolo lygoje, Rimvydo Čekavičiaus dokumentinio filmo „Tikslo link“ 5-ąją seriją, FIFA pasaulio čempionate dalyvausiančius Lietuvos sporto žurnalistus ir Lietuvos paplūdimio rinktinės kovą atrankos į 1 divizioną turnyre.

Rekordinės „FutbolasLT“ tinklalaidės bendraautoriais tapo ir futbolininkai Benas Spietinis bei Vilius Armanavičius. Praėjusią savaitę apie sprendimą pasitraukti iš „Jonavos“ futbolo komandos paskelbęs B. Spietinis papasakojo apie sunkumus, su kuriais susidūrė žaidę futbolininkai, besivelkantį įsiskolinimų šleifą ir abejones dėl didžiojo futbolo perspektyvų Jonavoje. „Kiek žinau, savivaldybė komandai skyrė 50 tūkstančių eurų, bet su tokiais pinigais žaisti A lygoje yra nerealu. Todėl pas mus visi lietuviai turėjo papildomus darbus, nes už tuos kelis šimtus išgyventi neįmanoma. Tiesa, ir tų pinigų paskutinius kelis mėnesius negavome, o po šio pokalbio, bent jau aš tikriausiai tos skolos ir neatgausiu“, – samprotavo pasirengimą futsal sezonui su keliais kitais „Jonavos“ žaidėjais jau pradėjęs B. Spietinis.

Tuo metu su Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa A lygoje senbuvių rimtį ir susikaupimą drumsčiantis V. Armanavičius pasidalino mintimis apie sezoną ir tolesnes karjeros perspektyvas. „Man jau 26-eri, pats laikas pradėti žaisti ir rodyti rezultatą. Bet tikrai nesitikėjau, kad būsiu rezultatyviausias A lygoje. Iki šio sezono aš retai mušdavau į vartus, daugiausiai asistuodavau kitiems. Bet „Hegelmann“ komandoje pagaliau pajutau, kad galiu ir pats atakuoti. Prie to labai prisidėjo ir su puolėjais dirbantis Andrius Velička. Jis prieš kiekvienas rungtynes man kartojo, kad turiu smūgiuoti į vartus. Be to, man labai padideda komandos draugai, nes jų indėlis į mano įvarčius yra pats didžiausias“, – pastebėjo 10 įvarčių A lygoje šį sezoną jau pelnęs V. Armanavičius.

Išsamiomis diskusijomis, smagiais pokalbiais ir net konceptualiais nesutarimais papuoštą „FutbolasLT“ tinklalaidės epizodą vainikavo tradiciniai atsakymai į žiūrovų klausimus. Jų buvo daug, laiko – mažai, bet Evaldas, Naglis ir Aurimas pasistengė atsakyti visiems ir į viską.

0:00 Intro. Pozityvas

16:01 „Žalgiris“: pergalės kaina, atsakomosios rungtynės, kas toliau?

48:31 „Sūduva“ – „Viborg“: laimėjo stipresnė komanda

1:12:31 Stebuklingas „Riterių“ išsigelbėjimas

1:21:00 „Panevėžys“ – „Kauno Žalgiris“: subirėję kauniečiai

1:30:40 „Jonava“ – „Šiauliai“: kariškių sukurta šventė

1:38:12 B.Spietinis: „Pirma lyga – „Jonavai“ gera vieta“

1:59:59 „Banga“ – „Hegelmann“: V.Armanavičius – pagrindinis pretendentas į MVP titulą

1:57:05 V.Armanavičius: „Kada, jei ne dabar?“

2:14:01 Pasakyk, kad gudrus

2:17:43 Baltijos moterų futbolo lyga

2:22:35 Paplūdimio futbolo rinktinė Moldovoje

2:24:30 Bilietai į Pasaulio čempionatą pinga

2:28:16 „Tikslo link“ – emocionaliausias laikas

2:36:00 Žiūrovų klausimai  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA