MMA kovotojas gatvėje pamokė girtuoklį – du kartus pasiuntė jį į nokdauną (27)

2022.07.25 19:14
MMA kovotojas gatvėje pamokė girtuoklį  | „Stop“ kadras

MMA kovotojas gatvėje pamokė girtuoklį | „Stop“ kadras

 Australijoje pagal mėgėjiškas MMA taisykles kol kas kovojantis Viktoras Lyallas (8-3), anot buvusios kovų be pirštinių pasaulio čempionės Bec Rodriguez, užstojo vieną vyriškį, kurį mušė du girtuokliai.

Tuomet du girtuokliai kartu su mergina ėmė sekti V.Lyallui iš paskos ir jį vis erzino. Vienas iš vyriškių pasiėmė kėdę, tačiau jos nemetė į kovotoją. Tuo tarpu mergina aiškino kovotojui, kad jos tėvas yra kultūristas ir jį tikrai pamokys.

Galiausiai V.Lyallas suprato, kad žodžių čia neužteks, nes girtuokliai nuo jo niekaip neatstojo. Tada kovotojas spyriu į galvą pasiuntė vieną iš vyriškių į nokdauną. Dar labiau apsvaigęs girtuoklis pakilo ant kojų ir bandė atsakyti smūgiais V.Lyallui, tačiau dar sykį buvo pasiųstas ant žemės – šį sykiu smūgiu ranka į galvą.

Po antro nokdauno girtuoklis su savo palyda kiek nusiramino ir V.Lyallas galėjo ramiai nueiti savo keliu.

Australas po tokios savigynos sulaukė garsių kovotojų pagyrų.

„Brolau, tu turėtum didžiuotis tuo, ką padarei. Pastovėjai už save“, - rašė Paddy Pimblettas.

„Šaunuolis“, - pridėjo Conoro McGregoro treniruočių partneris Peteris Queally.

„Nėra nieko, kas mane labiau džiugintų. Radau naują savo gatvės herojų“, - rašė buvęs UFC kovotojas Sumanas Mokhtarianas.

„Skausminga į tai žiūrėti. Raudonai apsirengęs vyrukas galėjo gauti ir daugiau „grąžos“. O jau ta mergina... Dieve, Dieve...“, - pridėjo Raquel Canuto.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų