Blogų atsiliepimų dėl perėjimo į „Žalgirį“ nesulaukęs A.Butkevičius: „Ryto“ pasiūlymas nebuvo kažkoks įspūdingas ir svarstytinas“

2022.07.25 15:47
Arnas Butkevičius | Teodoro Biliūno / BNS foto nuotr.

Arnas Butkevičius | Teodoro Biliūno / BNS foto nuotr.

 Pirmadienį Lietuvos rinktinės kandidatai rinkosi į Palangą, kurioje pradės pasiruošimą Europos čempionatui.

Į 16-uką pateko ir buvęs Vilniaus „Ryto“ kapitonas bei Kauno „Žalgirio“ naujokas Arnas Butkevičius, kuris pasidalino mintimis apie vasarą, atsiliepimus į perėjimą bei Lietuvos U-20 rinktinės pasiekimą Europos čempionate.

„Mintys tokios, kad atvažiavome visi 16 gerai pasidarbuoti ir su noru patekti į galutinę sudėtį. Visų tikslas yra vienodas – kuo geriau pasiruošti Europos čempionatui, o treneriai jau atsirinks, kurie žaidėjai jiems geriausi“, – sakė A.Butkevičius. „Aš visą laiką į rinktinę važiuodavau kaip žmogus, kuris yra ant klaustuko. Iš patirties galiu pasakyti, kad apie tai daug negalvojant ir žaidžiant savo žaidimą ateina rezultatas. Dabar irgi taip pat, kažko per daug nesitikiu, atvažiuoju dirbti, ruoštis ir parodyt save“.

– Kaip atrodė jūsų tarpsezonis?

– Porą savaičių ilsėjausi ir grįžęs po atostogų pradėjau darbuotis. Protarpiais radau laiko pramogomis, tai derinau darbą su atostogomis.

– Kokių atsiliepimų sulaukėte persikėlęs į „Žalgirį“?

– Kažkokių blogų atsiliepimų nebuvo, žymiai daugiau buvo gerų palinkėjimų ir atsisveikinimo žodžių. Dėl to tikrai nepergyvenau, žmonės nesudarė tokios terpės pergyvenimui. Vieni padėkojo už praleistus metus „Ryte“, kiti pasveikino prisijungus prie „Žalgirio“.

– Nenustebino, kad „Ryto“ kapitonui persikėlus į „Žalgirį“ nėra tiek daug blogų atsiliepimų?

– Kiekvienas persikėlimas yra skirtingas. Po ilgos pertraukos iškovojome titulą su „Rytu“, aš pats visą laiką stengiuosi kovoti iš visų jėgų už komandą ir tai žmonės įvertina. Tas „Ryto“ pasiūlymas nebuvo kažkoks įspūdingas ir svarstytinas, komanda taip pat savo galimybes vertina pagal piniginę ir nesimėtė pinigais. Visi supranta apie ką tai yra. Susideda visos detalės ir tas išėjimas nėra toks baisus.

– Į „Žalgirį“ atvyksta panašios pozicijos žaidėjas Ignas Brazdeikis. Ar negąsdina, kad gali gerokai sumažėti jūsų minučių?

– Negąsdina. Treneriai komplektuojasi komandą taip, kaip jiems reikia. Sezonas ilgas, rungtynių daug, visiems atsiras vietos. Minutės bus paskirstytos, visi ras komandoje savo vietą. Komanda neperka žaidėjo tik tam, kad pirkti, tai tikrai visiems atsiras minučių ir bus terpės parodyti savo žaidimą.

– I.Brazdeikis sužaidė keletą rungtynių už Lietuvos rinktinę. Ar tai bus didelė paspirtis komandai?

– Mačiau tik kelias rungtynes, kitų negalėjau stebėti. Tikrai individualiai stiprus žaidėjas, galbūt tai bus to, ko trūkdavo mums rinktinėje, kai žaidėjas gali sužaisti vienas prieš vieną ir lemiamu metu prisiimti atsakomybės. Norėtųsi pamatyti daugiau žaidimo, nes sunku spręsti iš kelių rungtynių, bet visi atvažiuojame dėl vieno tikslo – kovoti už Lietuvą ir iškovoti kuo daugiau pergalių. Jeigu Igno meistriškumas pakels rinktinę į dar aukštesnį lygį – super.

– Kiek svarbu šalia turėti šeimos palaikymą?

– Mes netoli gyvename, tai šeimynai ne problema grįžti namo. Vasarą stengiamės praleisti kuo daugiau laiko kartu ir man visą laiką malonu, jog jie yra kartu. Vaikai laimingi, laukia kada galės įšokti į baseiną. Jiems bus atostogos, man – darbas, bet visi galėsime būti kartu.

– Kokie įspūdžiai iš vakar vykusio Europos U-20 čempionato finalo?

– Gaila, vyručiai gerai sukovojo, nedaug trūko iki pergalės. Viso čempionato metu jie rodė charakterį, buvo rungtynių, kai atsilikinėdavo, bet sugrįždavo į rungtynes. Tikrai gera chebra, matėsi, kad yra gerai susiklijavę ir tai buvo matyti aikštelėje. Džiugu už juos, džiugu už sidabrą.

– Jūsų pertrauka nebuvo ilga. Ar spėjot pasiilgti krepšinio ir to įprasto darbo?

– Pasiilgau darbo, pasiilgau treniruočių rutinos. Aš tikrai negulėjau ant lovos, man sportas patinka ir aš juo mėgaujuosi. Rinktinėje su visais bus dar smagiau pasidarbuoti, o laiko tikrai buvo ir pailsėti, ir nuraminti mintis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų