F.Mayweatheris: „Garcia po „Tanko“ smūgių užmigs iki kitų metų“ F.Mayweatheris užrūstino PETA

2022.07.22 19:04
Floydas Mayweatheris | „Stop“ kadras

Floydas Mayweatheris | „Stop“ kadras

 Šių metų pabaigoje bokso pasaulį turėtų sudrebinti WBA lengvo svorio kategorijos reguliariojo pasaulio čempiono 27-erių Gervontos „Tanko“ Daviso (27-0, 25 nokautai) ir 23-ejų Ryano Garcios (23-0, 19 nokautų) kova.

Nors derybos dar labai ankstyvoje stadijoje, tačiau panašu, kad šios kovos nori abu sportininkai, tuo labiau, kad šansų kautis dėl kitų diržų jiems dar reikės luktelėti. Planuojama, kad visus pagrindinius diržus šioje kategorijoje turintis amerikietis Devinas Haney spalio 16 d. suteiks revanšą australui George‘ui Kambosui jaunesniajam Melburne.

Gandus apie G.Daviso ir R.Garcios kovą neseniai pakomentavo „Tanko“ mokytojas Floydas Mayweatheris. Bokso legenda pažymėjo, kad tokią kovą būtų įmanoma surengti, jei R.Garcia atsisakytų minties, kad kova turėtų vykti aukštesnėje svorio kategorijoje.

„Jei nori kovos, tai ji turi vykti 135, o ne 140 svarų kategorijoje. Aš apskritai nesuprantu, iš kur atsirado tas reikalavimas kautis 135 svaruose. Garcia yra turėjęs nemažai kovų lengvame svoryje ir nėra įkopęs į ketvirtąją dešimtį, kad jam jau būtų sunku mesti svorį. Kai esi jaunas boksininkas ir nori kautis su garsiu varžovu, privalai aukotis. Aš savo laiku taip pat aukojausi dėl kovos su De La Hoya. Leidau jam pasirinkti teisėjus, pirštines, svorio kategoriją – viską. Aš žinojau, kad esu geresnis kovotojas ir norėjau tai įrodyti bet kokiomis aplinkybėmis, tačiau tam, kad kova įvyktų, man teko pasiaukoti. Jei tu galvoji, kad esi geresnis kovotojas už „Tanką“, tai pasiaukok, sutik su kovos sąlygomis ir mes galime kautis jau po 90 dienų“, - sakė F.Mayweatheris.

Anksčiau skelbta, kad deryboms gali kliudyti sudėtingi Oscaro De La Hoyos ir Alo Haymono santykiai, tačiau F.Mayweatheris pažymi, kad būtent G.Davisas derybose turėtų užsiimti dominuojančią pusę dėl turimo diržo, todėl R.Garcia su savo atstovu O.De La Hoya privalėtų nusileisti.

F.Mayweatheris pridėjo, kad idealiai paruoštų G.Davisą kovai su R.Garcia ir kad jaunasis varžovas neturėtų šansų prieš „Tanką“.

„Aš „Tankui“ padėčiau pasiekti geriausią formą karjeroje. Kai Gervonta pataikys į tą berniuką, tai jis užmigs iki kitų metų“, - rėžė F.Mayweatheris.

Pats F.Mayweatheris jau rugsėjį pasirodys Japonijoje parodomajai kovai su Mikuru Asakura. Neaišku, kiek rimtai jis žiūri į šią kovą, nes treniruočių vaizdais nesidalina, o mieliau sėda už savo prabangių automobilių vairo ir važinėja po miestą. Neseniai F.Mayweatheris visiems pademonstravo beveik 350 tūkst. eurų kainuojantį „Rolls-Royce“ automobilį su maždaug 17,5 tūkst. eurų kainuojančiais audinių kailių sėdynių užvalkalais. Dėl to jis sulaukė kritikos iš už gyvūnų teises kovojančios organizacijos – PETA.

„Ar Mayweatheris, kuris žinomas kaip smurtautojas prieš beginkles aukas, ėmė remti verslą, kuris kankina ir nuodija gyvūnus bei krato juos elektra? Jį vargiai galėtume pavadinti pavyzdžiu kitiems, tačiau jis vis tiek patraukliu bando paversti žiaurų elgesį su gyvūnais. Tai pasibaisėtina“, - „TMZ Sports“ sakė PETA atstovai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų