Pasibaigęs. 10-08 18:30
KMT
Nevėžis
72
Gargždai
94
Pasibaigęs. 10-08 20:00
Europos taurė
Chemnitz
86
Lietkabelis
67
Pasibaigęs. 10-09 18:30
KMT
Jonava
88
Šiauliai
80
Pasibaigęs. 10-10 21:30
Eurolyga
Bayern
70
Žalgiris
98
Pasibaigęs. 10-11 16:50
LKL
Lietkabelis
89
Rytas
84
Pasibaigęs. 10-11 19:10
LKL
Neptūnas
102
Gargždai
74
Pasibaigęs. 10-12 16:50
LKL
Juventus
86
Šiauliai
73
Pasibaigęs. 10-12 19:10
LKL
Jonava
86
Nevėžis
82
Pasibaigęs. Vakar 21:00
Eurolyga
Crvena zvezda
88
Žalgiris
79
Pasibaigęs. Šiandien 18:30
KMT
Juventus
97
Jonava
83
GYVAI. IV kėlinys, 3 min.
Europos taurė
Lietkabelis
77
Ratiopharm
86
GYVAI. IV kėlinys, 6 min.
KMT
Šiauliai
78
Gargždai
74
GYVAI. III kėlinys, 3 min.
Čempionų lyga
MLP Academics Heidelberg
54
Rytas
51
Šiandien, 21:00
Europos taurė
Venezia
-
Neptūnas
-
Rytoj, 20:00
Eurolyga
Žalgiris
-
EA7 Emporio Armani
-
10-22, 18:30
KMT
Juventus
-
Šiauliai
-
10-23, 18:30
KMT
Jonava
-
Nevėžis
-
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-

A.Ali: „Joshua turės problemų, Usyko forma – fantastiška“

2022-07-20 18:33
Oleksandras Usykas | Instagram.com nuotr

Oleksandras Usykas | Instagram.com nuotr

 Rugpjūčio 20-ą dieną Džidoje (Saudo Arabija) įvyks viena svarbiausių šių metų bokso kovų. Joje 35-erių ukrainietis Oleksandras Usykas (19-0, 13 nokautų) gins WBA (Super), IBF, WBO ir IBO sunkiasvorių pasaulio čempiono diržus prieš 32-ejų britą Anthony Joshua (24-2, 22 nokautai). Britas sieks revanšo už praėjusių metų rugsėjį, kai O.Usykas po 12 raundų kovos jį nugalėjo vienbalsiu teisėjų sprendimu.

O.Usykas šiuo metu intensyviai pluša treniruočių stovykloje ir pradėjo paskutinį pasiruošimo kovai mėnesį. „Sky Sports“ praneša, kad ukrainiečio stovykloje yra 29-erių Kazachstano sunkiasvoris Nursultanas Amanžolovas (4-0, 3 nokautai). Jo agentas Aamiras Ali atskleidė, kad kazachas jau spėjo pajausti O.Usyko jėgą.

„Jis (Amanžolovas – aut. past.) man pasakojo, kad būna tokių dienų, kai Usykas sparinguose pradeda tikrą karą. Sužeisti Nursultaną nėra lengva, bet prieš tokį Usyką labai sunku atsilaikyti. Ten sparingai tokie agresyvūs, kad nemažai sunkiasvorių tiesiog buvo išsiųsti namo. Jie tokio tempo neatlaikė.

Nursultanas sakė, kad Usykas yra fantastiškos formos. Kai tik Usykas grįžo iš spaudos konferencijos, jau tą pačią dieną jis paskambino Nursultanui ir pakvietė į sparingus. Usykas po spaudos konferencijos buvo dar labiau užsivedęs ir nieko nelaukdamas išsiliejo treniruotėje. Joshua turės rimtų problemų“, - sakė A.Ali.

Agento teigimu, N.Amanžolovas yra vienas iš nedaugelio sunkiasvorių, kurie kol kas sugeba atlaikyti sparingus su O.Usyku.

„Dvimetrinius sunkiasvorius Usykas išsiųsdavo namo. Nursultanas – vienas iš nedaugelio treniruočių partnerių, kuriuos Usykas pasiliko visos stovyklos metu. Usykas sparinguose liepė Nursultanui nesitaupyti ir ringe veltis į tikrą karą. Jis tai ir daro“, - pridėjo A.Ali.

O.Usykas jau tris mėnesius treniruojasi Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai). Tokia treniruočių vieta pasirinkta neatsitiktinai. Dubajuje O.Usykas gali priprasti prie Artimiesiems Rytams būdingo klimato ir taip pasiruošti tame pačiame regione vyksiančiai kovai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų