K.Žebrauskas: „Laikas „Bangoje“ toks banguojantis, bet viskas tvarkoje“

2022.07.20 14:37
Karolis Žebrauskas | Jurgitos Riekašienės nuotr.

Karolis Žebrauskas | Jurgitos Riekašienės nuotr.

Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet Gargždų „Banga“ „Optibet A lygoje“ įprastai nepasižymi favoritės statusu, tačiau kelia varžovams daug rūpesčių.

Vienas iš pagrindinių šio sezono „Bangos“ lyderių yra 20-metis Karolis Žebrauskas, kurio įvartis praėjusių metų paskutiniame ture išlaikė Gargždų ekipą Lietuvos čempionate.

Saugas antrą sezoną žaidžia šioje komandoje ir šiemet per 19 mačų yra pelnęs įvartį bei atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus. Vienu metu kiek nuo futbolo atsitraukęs K. Žebrauskas dabar yra motyvuotas ir už tai dėkoja „Bangos“ vyr. treneriui Davidui Afonso.

„Laikas „Bangoje“ toks banguojantis, bet viskas tvarkoje. Vertinčiau gerai. Daug kur patobulėjau, daug ką davė treneris Davidas Afonso, daug ką supratau. Šiek tiek ir save nusimušiau žemiau, nebeskraidau kažkur aukštai. Dirbame ir žiūrime.

Treneris labai didelį dėmesį kreipia į detales ir kiekvienas momentas jam yra labai svarbus, tikrai labai kruopščiai viską atliekame. Treniruotės trunka ilgiau negu jos yra planuotos. Svarbiausia būtų neiškristi iš lygos. „Ant popieriaus“ mus laiko silpna komanda, bet eisime į kiekvienas rungtynes nugalėti ir nesvarbu, prieš ką žaisime“, – pasakojo futbolininkas.

„Savaitės interviu“ rubrikoje K. Žebrauskas papasakojo apie praleistą laiką Italijoje bei santykį su „Banga“ ir vyr. treneriu.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų