FutbolasLT_S01E40: nuo Žagarės iki Kosovo, Malmės, Makutunovičiaus ir sveikinimo Danilevičiui (2)

2022.07.18 16:33
FutbolasLT | Stop kadras

FutbolasLT | Stop kadras

40-asis „FutbolasLT“ tinklalaidės epizodas Aurimą Budraitį ir Naglį Miknevičių vėl apjungė su Evaldu Gelumbausku. Dvi savaites atostogų ritmu gyvenęs Evaldas iš karto grįžo į vedėjo krėslą ir nieko nelaukdamas pasidalino karščiausiomis žiniomis apie liepos 16 dieną Žagarėje vykusį futbolo turnyrą, o tuo pačiu visiems pademonstravo ir įspūdingą nugalėtojo medalį.

Nors Žagarės, futbolo ir visokių kitokių „Vyšnių festivalio“ įvykių tema buvo paliesta ne kartą ir įvairiose tinklalaidės vietose, tačiau daugiausiai dėmesio nusipelnė visgi ne šlovinga Presso komandos pergalė, o Lietuvos futbolo klubų pasirodymų Europos taurių turnyruose aptarimas. Bendru sutarimu pasidžiaugę Vilniaus „Žalgirio“ pergale atsakomosiose UEFA Čempionų lygos pirmojo atrankos etapo rungtynėse, tinklalaidės kūrėjai reziumavo, kad laimėjo geresnė komanda, o piktintis rezultatu ar žaidimo kokybe nėra jokios prasmės.

Tiesa, žvelgdami į „Žalgirio“ ateities perspektyvas Aurimas, Naglis ir Evaldas sutarė, kad antrame etape Švedijos čempionai neturėtų suteikti pagrindo didesniam džiaugsmui, tačiau skambutis futbolo žinovui Romui Pikčilingiui įpūtė optimizmo. 60 metų futbolo ritmu gyvenantis Romas pareiškė, kad bent jau savo aikštėje laimės ne tik „Žalgiris“, bet ir Marijampolės „Sūduva“, tad dabar beliko smulkmena – imti ir laimėti.

Gerokai mažiau pozityvių emocijų paliko „Kauno Žalgirio“ ir „Panevėžio“ pasirodymų UEFA Konferencijų lygos atrankoje aptarimas. Tiesą sakant, vieninteliu teigiamu akcentu tapo faktas, kad abi komandos sugebėjo į bendrą Lietuvos reitingą įnešti po 0,5 taško. Bene daugiausiai kritikos strėlių skriejo „Panevėžio“ pusėn. N. Miknevičiaus teigimu panevėžiečiai turėjo istorinį šansą įveikti realiai silpnesnį varžovą, bet juo nepasinaudojo, o A. Budraitis atkreipė dėmesį, kad „Panevėžys“ pralaimėjo dar pirmose rungtynėse, kai žaisdami pernelyg atsargiai nesugebėjo susikrauti solidesnio pranašumo prieš išvyką į Moldovą.

Apžvalgę Europos taurių turnyrų batalijas „FutbolasLT“ tinklalaidės kūrėjai nepraleido pro pirštus ir A lygos reikalų. Aptarus savaitgalį vykusias trejas 28 turo rungtynes buvo sudėliotos ir 29 turo prognozės, o daugiausiai dėmesio sulaukė abiejų Europos taurių nelaimėlių „Panevėžio“ ir „Kauno Žalgirio“ tarpusavio dvikova.

Pokalbių rubrikoje į Aurimo telefono skambutį atsiliepė universaliausias Lietuvos futbolininkas Mantas Makutunovičius. Šį sezoną su „TransINVEST“ komanda Antroje lygoje įvarčius štampuojantis Mantas praėjusį savaitgalį žybtelėjo Lietuvos paplūdimio futbolo čempionate, kur ne tik tapo rezultatyviausiu žaidėju, bet ir atvedė Vilniaus IGOL komandą ant aukščiausio prizininkų pakylos laiptelio. Paprašytas pasirinkti mėgiamiausią futbolo atmainą Mantas daug negalvojo ir pareiškė, kad tai, be abejo, paplūdimio futbolas. „Man labai patinka žaisti ant smėlio, šviečiant saulei, prie jūros ar vandenyno, kai yra galimybė ne tik sportuoti, bet ir ilsėtis, mėgautis pačiu žaidimu, efektingais smūgiais ir panašiai. Kita vertus, man apskritai labai patinka futbolas, esu pasirengęs žaisti visus metus – žiemą salėje, vasarą – paplūdimyje, o kitu laiku – visur kur tik manęs reikės“, – teigė M. Makutunovičius.

„Futbolo trupinių“ kategorijoje šį kartą buvo aptartas revoliucinis Kęstučio Rudžionio pasiūlymas užtikrinti kokybiškų futsal legionierių atvykimą į klubus teikiant jiems papildomą finansavimą, taip pat neliko nepastebėtas ir Šiaulių „Gintros“ moterų komandos pasipildymas Lietuvos futbolininkėmis. Į šią rubriką pateko ir dar vienas improvizuotas skambutis LFF prezidentui Tomui Danilevičiui ir bandymas sudainuoti gimtadieninio sveikinimo dainą.

Paskutiniu tinklalaidės akcentu tapo atsakymai į žiūrovų klausimus ir prasmingas palinkėjimas susitikti kitą savaitę!   

0:00 Intro. Pozityvas

28:17 „Žalgiris“ – „Balkani“ akcentai

50:59 R.Pikčilingio spėjimai

54:30 „Kauno Žalgirio“ finišas Europoje

1:03:18 Nuvylęs „Panevėžys“

1:21:10 A lyga

1:42:47 M.Makutunovičius – apie 12 paplūdimio futbolo titulą ir visas kitas futbolo atšakas

1:59:03 Sveikinimas T.Danilevičiui

2:01:40 Futbolo trupiniai

2:12:07 Žiūrovų klausimai  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų