-

Dviems lietuviams sezonų Lenkijoje pergalingai pradėti nepavyko

2022.07.17 15:59
Titas Milašius | Organizatorių nuotr.

Lenkijoje naujus sezonus sekmadienį pradėjo dar du lietuviai. Antroje pagal pajėgumą Lenkijos lygoje žaidžiantis Titas Milašius su „Podbeskidzie“ klubu sezoną pradėjo pralaimėjimu. „Podbeskidzie“ namuose 0:1 nusileido Gdynės „Arka“ klubui.

T.Milašius šias rungtynes pradėjo ant suolo, o į aikštę mestas buvo 72 minutę, kai Gdynės klubas jau pirmavo. Visgi, „Podbeskidzie“ klubui rezultato išlygynti nepavyko ir jie turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Lygiosiomis sezoną pradėjo ir Donatas Nakrošius su Krokuvos „Garbarnia“ klubu. Trečios Lenkijos lygos pirmenybėse „Garbarnia“ namuose 2:2 sužaidė su Liublino „Motor“ ekipa.

Visas rungtynes žaidęs D.Nakrošius nesužaidė pačių geriausių savo rungtynių. Komandos kapitonas 9 minutę įsimušė į savuosius vartus ir tai buvo pirmasis rungtynių įvartis, bet „Garbarnia“ du kartus šiame mače lygino rezultatą ir abu kartus tai padarė puolėjas Adamas Zakas.