TFA ir „Riteriams B“ vadovaus F.Mazzone (2)

2022.07.15 13:03
Fabio Mazzone | fkriteriai.lt nuotr.

Fabio Mazzone | fkriteriai.lt nuotr.

Buvęs Alytaus „Dainavos“ vyriausiasis treneris Fabio Mazzone jungiasi prie „Riterių“ klubo, kuriame užims B komandos vyriausiojo trenerio poziciją bei „TFA Riteriai“ akademijos techninio direktoriaus vietą. Susitarimas ketvirtadienį patvirtintas abiejų pusių parašais, tačiau oficialiai įsigalios nuo rugpjūčio 1 d.

„Esu labai laimingas. Lietuvoje gyvenu jau ketverius metus. Dirbau Kaune, dirbau Alytuje, o dabar turėsiu progą išbandyti save Vilniuje. Patekau į ambicingą klubą, o tai man labai svarbu“, – po sutarties pasirašymo sakė F. Mazzone.

Po pasitraukimo iš „Dainavos“ specialistas iš Italijos gyveno Druskininkuose ir, kaip pats sako, gyveno lietuvišku futbolu. Sulaukęs „Riterių“ sporto direktoriaus Tado Simaičio skambučio, jis atvyko į sostinę. Abi pusės rado bendrą kalbą, būsimo darbo sąlyčio taškus bei pasirašė sutartį.

„Mačiau ne vienas šio sezono „Riterių B“ komandos rungtynes. Pasakysiu atvirai – labai geri įspūdžiai. Jauna komanda, talentingi žaidėjai… mano aistra – treniruoti jaunus žaidėjus ir jų žaidimą pakelti į kitą lygį. Tokia mano misija“, – sakė F. Mazzone.

„Bus vienas malonumas turėti Fabio mūsų komandoje. Jis tikras futbolo profesionalas kuris jau keletą metų gyvena ir dirba Lietuvoje. Fabio gerai pažįsta lietuviško futbolo virtuvę, todėl iš karto galės kibti į darbus. Jis vadovaus mūsų dublerių ekipai ir bus klubo techninis direktorius, kurio pagrindinis dėmesys bus klubo jaunimas“, – nauju klubo nariu džiaugėsi „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

Artimiausias rungtynes „Riteriai B“ Pirmoje lygoje žais rugjūčio 6 dieną sostinėje prieš Mažeikių „Atmosferą“. Iki to laiko naujasis treneris planuoja susipažinti su savo naujaisiais auklėtiniais, pakalbėti su jais, rasti bendrą ryšį ir įdiegti savo propaguojamo žaidimo taktiką.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų