Viena rezultatyviausių A lygos žaidėjų M.Proscevičiūtė iš Joniškio grįžta į Šiaulius

2022.07.13 20:48
Meida Proscevičiūtė | fkgintra.lt nuotr.

Meida Proscevičiūtė | fkgintra.lt nuotr.

 Šiaulių „Gintros” komandai ruošiantis UEFA moterų Čempionių lygos atrankai tęsiasi ir darbinga vasara komandos komplektacijos srityje. Į čempionių ekipą sugrįžus Algimantei Mikutaitei, prisijungus Marijai Galkinai, gintriečių gretose matysime ir Lietuvos U-19 merginų rinktinės puolėją Meidą Proscevičiūtę, kuri tik šį rudenį švęs savo septynioliktąjį gimtadienį. Viena perspektyviausių savo kartos žaidėjų paliko Joniškio „Saned” ir tęs karjerą Šiaulių miesto reprezentacinėje komandoje. Meida vilkės 7-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinė su 8 tiksliais smūgiais po dviejų ratų yra viena rezultatyviausių Spark Energy moterų A lygos žaidėjų. Ukmergiškė žaisdama dviem frontais įvarčius štampuoja ir I lygoje, kur atstovauja savo gimtojo krašto „SC-Ukmergė” klubui. Sugrįžusi rungtyniauti į Saulės miestą futbolininkė jaučiasi laiminga ir atvirauja, kad šiandien jos tikslas – ne asmeniniai rodikliai, o tobulėjimas, patirties kaupimas ir komandinės pergalės.

– Jau spėjai prisijungti ir apsiprasti prie naujosios komandos. Kokie pirmieji įspūdžiai?

– Komandoje jaučiuosi labai gerai, daug žaidėjų pažįstu, todėl nebuvo jokios baimės prisijungti. Iš tiesų kolektyvas yra labai draugiškas, žaidėjos ir treneriai mane šiltai priėmė bei pasveikino atvykus. Po tokio sutikimo jaučiuosi dar laisviau ir esu pasiruošusi koncentruotis į darbą bei siekti tikslų kartu su komanda.

– Kas lėmė tavo apsisprendimą persikelti į „Gintrą” dar šio sezono eigoje?

– „Gintra” yra stipriausia Lietuvos komanda, manau, jog būtent joje turiu didžiausią perspektyvą tobulėti, semtis reikiamos patirties, siekti aukšto meistriškumo. Tikiuosi būti naudinga komandai ir padėti jai pasiekti kuo daugiau pergalių.

– Kokius tikslus esi išsikėlusi sau artimiausiais metais?

– Tikslų ir ambicijų turiu tikrai daug. Kalbant apie individualius, noriu tobulinti savo žaidimą, daugiau laiko skirti mažoms detalėms, nuo kurių viskas ir prasideda. Svarbiausia yra stengtis, sunkiai dirbti treniruotėse, klausyti patarimų, o tuomet rezultatai ateina savaime. Žinoma, noriu kartu su komanda iškovoti ir A lygos čempionės medalį bei sėkmingai pasirodyti tarptautiniuose turnyruose.

– Po dviejų ratų esi viena rezultatyviausių A lygos žaidėjų. Ar tai yra vienas iš tavo vidinių motyvacinių užtaisų?

– Esu puolėja, todėl pelnyti įvarčius yra mano tiesioginis darbas aikštėje ir aišku tai teikia malonumą. Rezultatyviausia žaidėja tapti būtų smagu, tačiau šį sezoną tokio tikslo neišsikėliau. „Gintroje” visos žaidėjos dirba komandiškai, tad ir įvarčius pelno ne viena, o kelios žaidėjos. Tiesiog noriu prie šio sąrašo prisijungti ir aš.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų