Pasibaigęs. 10-12 16:50
LKL
Juventus
86
Šiauliai
73
Pasibaigęs. 10-12 19:10
LKL
Jonava
86
Nevėžis
82
Pasibaigęs. 10-14 21:00
Eurolyga
Crvena zvezda
88
Žalgiris
79
Pasibaigęs. 10-15 18:30
KMT
Juventus
97
Jonava
83
Pasibaigęs. 10-15 19:00
KMT
Šiauliai
89
Gargždai
83
Pasibaigęs. 10-15 19:00
Europos taurė
Lietkabelis
94
Ratiopharm
98
Pasibaigęs. 10-15 19:30
Čempionų lyga
MLP Academics Heidelberg
92
Rytas
83
Pasibaigęs. 10-15 21:00
Europos taurė
Venezia
89
Neptūnas
69
Pasibaigęs. 10-16 20:00
Eurolyga
Žalgiris
78
EA7 Emporio Armani
89
10-22, 18:30
KMT
Juventus
-
Šiauliai
-
10-23, 18:30
KMT
Jonava
-
Nevėžis
-
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-
10-30, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-

E.ten Hagas tikino, kad C.Ronaldo liks „Man United“ bei patvirtino, kad komandos kapitonu lieka H.Maguire'as (3)

2022-07-11 15:13
Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Pirmadienį „Manchester United“ vyriausiasis treneris Erikas ten Hagas tikino, kad Portugalijos puolėjas Cristiano Ronaldo yra ekipos planuose ir jis nėra parduodamas.

37-erių metų futbolininkas praleido pirmąją „Man United“ komandos sezono pasiruošimo stadiją ir nuolat yra siejamas su kitomis komandomis, tačiau E.ten Hagas ramina aistras.

„Jo nėra su mumis dėl asmeninių priežasčių. Šį sezoną planuojame su C.Ronaldo. Štai ir viskas“, – sakė E.ten Hagas. „Nekantrauju, kada galėsiu su juo dirbti. Cristiano nėra parduodamas, jis mūsų planuose ir mes norime sėkmės kartu“.

Antradienį „Man United“ Tailande žais su „Liverpool“, o treneris dar nežinojo, ar C.Ronaldo prisijungs prie turo, kuris vėliau tęsis Australijoje.

„Su juo turėjome gerą pokalbį, bet tai yra mano ir Cristiano reikalas. Galiu patvirtinti, kad mes kartu tikrai gerai pasikalbėjome“, – sakė E.ten Hagas.

Treneris taip pat atskleidė, kad ateinantį sezoną komandos kapitonu išliks Harry Maguire‘as, strigęs praėjusį sezoną.

„H.Maguire‘as bus kapitonas. Jis buvo kapitonu daugiau nei metus, pasiekė daug pergalių. Neturiu jokių abejonių šiuo klausimu“, – sakė E.ten Hagas.

Vienintelis „Man United“ naujai pasirašytas žaidėjas šią vasarą buvo gynėjas Tyrellas Malacia iš „Feynoord“. „Man United“ taip pat yra arti sutarties su Cristianu Eriksenu ir Frenkie de Jongu.

E.ten Hagas pabrėžė, kad komandą kvies tik tuos žaidėjus, kurie, jo nuomone, atitiks numatytą žaidimo stilių.

„Norime komandą pasipildyti tinkamais žaidėjais. Turime tikrai gerą komandą, dirbame, kad turėtume savo žaidimo stilių“, – sakė treneris.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
KREPŠINIS