-
08-03, 22:00
-
-

Latvijoje – sugrįžusio K.Uzėlos rezultatyvus perdavimas, Švedijoje – S.Olberkis du kartus įsimušė į savo vartus kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai (4)

2022.07.09 23:39
Karolis Uzėla (deš.) | Organizatorių nuotr.

Šeštadienį Latvijoje į aikštę sugrįžo saugas Karolis Uzėla. Latvijos taurės aštuntfinalyje K.Uzėla žaidė visas 90 minučių, o jo atstovaujamas Rygos RFS klubas 4:0 nugalėjo Jūrmalos „Spartaks“ ekipą.

36 šių rungtynių minutę K.Uzėla buvo įspėtas geltona kortele, o taip pat lietuvis rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie trečiojo savo komandos įvarčio 71 minutę. Po pakelto kampinio K.Uzėla pirmasis galva palietė kamuolį ir jį pasiuntė dar arčiau vartų, kur buvo Tomislavas Šaričius, o jis ir pelnė įvartį.

Tuo metu RFS vartininkas Vytautas Černiauskas šiame mače nežaidė ir liko ant atsarginių suolo.

Kazachstano taurėje šiandien žaidė Artūras Žulpa. Lietuvis aikštėje pasirodė 64 minutę, bet jo atstovaujamas „Aktobe“ klubas 2:3 nusileido „Maqtaaral” ekipai.

Tuo metu nesėkmingas rungtynes Švedijos antroje lygoje sužaidė Sigitas Olberkis ir jo atstovaujamas „Dalkurd” klubas. „Dalkurd“ išvykoje net 0:5 nusileido „Brommapojkarna” klubui, o S.Olberkis du kartus įsimušė į savo vartus. S.Olberkis žaidė visas rungtynes, o nesėkmingi lietuviui epizodai įvyko 42 ir trečią pridėtą pirmojo kėlinio minutėmis. Po šių dvejų įvarčių į savo vartus rezultatas tapo 0:4.