Po klausimų apie V.Putino veiksmus Ukrainoje – keistas Vimbldono čempionės atsakymas (38)

2022.07.09 23:47
Elena Rybakina | „Stop“ kadras

Elena Rybakina | „Stop“ kadras

 Londone (Didžioji Britanija) tęsiasi prestižinis „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyras, rengiamas jau 135-ą kartą.

Moterų vienetų varžybų finale šeštadienį Kazachstano atstovė Elena Rybakina (WTA-23) per 1 valandą 48 minutes 3:6, 6:2, 6:2 nugalėjo tunisietę Ons Jabeur (WTA-2), kuri tapo pirmąja afrikiete, patekusia į tokio rango turnyro finalą. Tai buvo antra E.Rybakinos pergalė prieš O.Jabeur per keturias jų dvikovas.

E.Rybakinos triumfas teniso pasaulyje sukėlė dviprasmiškas emocijas. Vimbldone šiemet buvo draudžiama žaisti Rusijos ir Baltarusijos tenisininkėms, o turnyrą laimėjo Maskvoje gyvenanti rusė, kuri atstovauja Kazachstanui.

Po finalo vykusioje spaudos konferencijoje vienas iš žurnalistų paklausė, ar E.Rybakina smerkia karą Ukrainoje ir Vladimiro Putino veiksmus.

„Atsiprašau, aš neišgirdau“, - žurnalistą pertraukė E.Rybakina.

Tada žurnalistas pakartojo klausimą, o E.Rybakina, kuri prieš tai 12 minučių be didesnių problemų bendravo anglų kalba, staiga pareiškė nesuprantanti klausimo ir kalbėjo ne apie tai, ko klausė žurnalistas.

„Atsiprašau, mano anglų kalba nėra pati geriausia, todėl nesupratau antrosios klausimo dalies. Iš savo pusės galiu pasakyti tik tiek, kad atstovauju Kazachstanui. Aš negalėjau rinktis gimimo vietos. Žmonės manimi patikėjo, Kazachstanas mane labai stipriai parėmė. Net ir šiandien sulaukiau labai daug palaikymo, mačiau vėliavas, todėl nežinau, kaip atsakyti į šitą klausimą“, - tikino E.Rybakina.

Vimbldono čempionė pažymėjo, kad jau labai seniai atstovauja Kazachstanui ir po šios šalies vėliava žaidė visus svarbiausius turnyrus. Tiesa, rusai po jos pergalės iš karto ėmė trimituoti, kad turnyrą laimėjo jų išugdyta žaidėja.

Žurnalistai spaudos konferencijoje tenisininkės kaip tik ir paklausė, ar rusai mėgins politizuoti jos pergalę Vimbldone: „Nežinau, kas nutiks. Aišku, kad bus kažkokių naujienų apie tai, bet aš to nekontroliuoju. Aš jau labai seniai atstovauju Kazachstanui. Žaidžiau už Kazachstaną visuose didžiausiuose turnyruose, tarp jų ir olimpinėse žaidynėse, kas man buvo svajonės išsipildymas“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų