Geriausi Ukrainos tenisininkai prašo pašalinti šalies federacijos viceprezidentą: „Buvome nuolat šantažuojami“

2022.07.06 11:46
Elina Svitolina | Scanpix nuotr.

Elina Svitolina | Scanpix nuotr.

 Daugelis geriausių Ukrainos tenisininkų pasirašė laišką, skirtą tarptautinei teniso federacijai (ITF). Jame – ukrainiečių skundas dėl šalies federacijos viceprezidento Jevgenijaus Zukino elgesio ir prašymas jį pašalinti iš užimamo posto.

„Ukrainos vyrų ir moterų teniso rinktinių nariai buvo nuolat užgauliojami šalies federacijos. Jos viceprezidentas Jevgenijus Zukinas šantažuodavo sportininkus, o rinktinių sudėtis sudarinėdavo remdamasis asmeninėmis simpatijomis. Tai tik maža dalis tų visų šlykščių dalykų, kuriuos mums teko patirti.

Mes nenorime, kad tai ilgiau tęstųsi, todėl prašome pašalinti J.Zukiną iš jo užimamų pareigų Ukrainoje ir Europoje. Tokiu sudėtingu laikotarpiu mūsų šaliai reikia vienybės ir solidarumo, tačiau J.Zukinas ir toliau rūpinasi tik savo interesais, ignoruodamas sportininkus“, - rašoma laiške.

Ukrainos tenisininkai ir tenisininkės prašo J.Zukiną pašalinti ne tik iš Ukrainos teniso federacijos viceprezidento posto, bet ir iš Daviso taurės komiteto bei ITF teisėjo pareigų.

Laišką pasirašė Liudmila Kičenok, Nadežda Kičenok, Marta Kostiuk, Ilja Marčenka, Sergijus Stachovskis, Elina Svitolina, Lesia Curenka ir Katarina Zavacka. Laiškas buvo nusiųstas ne tik ITF, bet ir ATP, WTA, „Tennis Europe“ ir „Grand Slam Board“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS