P.Dambrauskas džiaugiasi būdamas Alytaus klube (Fotodiena.lt)

P.Dambrauskas džiaugiasi būdamas Alytaus klube (Fotodiena.lt)

Jeigu šiandien baigtųsi LKL reguliarusis sezonas, Alytaus „Dzūkija“ galėtų triumfuoti – ji patektų į atkrintamąsias varžybas. Sutapimas ar ne, tačiau šios ekipos žaidimo pagerėjimas susijęs su Vilniaus „Lietuvos rytui“ priklausančio įžaidėjo Pauliaus Dambrausko atėjimu į komandą. Ekipos vyriausiasis treneris Mindaugas Lukošius savo naujajam auklėtiniui suteikė laisvės, o jis trenerio nenuvylė.

„Praėjusį sezoną turėjau dvi gana rimtas traumas. Operavo nosį, taip pat buvo išniręs petys. O šį sezoną buvo kalbama, kad gali mane paskolinti. Tam ruošiausi. Ir kai rado man komandą, labai daug negalvojau. Norėjau žaisti. Dabar esu patenkintas, kad atvykau žaisti į Alytų“, – pokalbį „Žinių radijo“ laidoje „LKL dienoraštis“ pradėjo krepšininkas.

– Pauliau, kaip manai, kodėl nepavyko „užsikabinti“ „Lietuvos ryte“?

– Šioje ekipoje iš tikrųjų yra aukštas lygis ir man dar daug ko reikia, kad galėčiau tokioje komandoje tvirtai žaisti ir kad būčiau tvirtas įžaidėjas. Tiesiog reikia daugiau žaidybinio laiko.

– Vos atvykęs, iškart tapai komandos lyderiu. Toks jausmas, kad su adaptacija neturėjai jokių problemų..

– Kai atvykau į komandą, pamačiau daug pažįstamų žaidėjų, su kuriais esu žaidęs ir jaunimo rinktinėse. Treneris pasitikėjo manimi, todėl labai greitai pavyko adaptuotis.

– Ką galėtum pasakyti apie Mindaugo Lukošiaus vadovavimą ekipai?

– Kaip jaunas žaidėjas nesu daug trenerių pakeitęs. Dabar treneris duoda daugiau laisvės, nedraudžia improvizuoti. Treneris propaguoja greitą žaidimą. Žodžiu, esu patenkintas.

– Kas pasikeitė nuo to laiko, kai atvykai? Komanda be jokios abejonės žaidžia geriau., tad klausimas – kodėl?

– Ne vienas aš atvykau į ekipą. Prisijungė dar keletas žaidėjų, išalkusių krepšinio, išalkusių pergalių. Kiekvienas naujas krepšininkas nori parodyti, ko yra vertas.

– Paskutinėse ketveriose rungtynėse tavo statistika tiesiog puiki. Su kuo tai susiję?

– Stengiuosi, kad žaidimas pagerėtų, dirbu papildomai. Gaunu daug žaisti. Ir komandos draugai padeda. Dabar labai koncentruojuosi į metimo stabilumą, metimus iš tritaškio zonos, pataikymo procentą.

– Poryt laukia rungtynės su Klaipėdos „Neptūnu“. Jos žinoma bus kitokios, nei su „LSU-Atletu“ ar „Lietkabeliu“. Jau pasikalbat apie tas rungtynes?

– Kol kas labai neakcentavome. Treniruojamės kaip įprasta. Aišku, kiekvienas apie tas rungtynes galvojam. Tarpusavyje irgi pasišnekam. Žinom, kad „Neptūnas“ šį sezoną tikrai geria žaidžia ir Vieningoje lygoje, ir Europos taurėje. Tikrai komanda gera, lietuviška, gerai sukomplektuota. Stengsimės, gal pavyks ir kokią staigmeną pateikti.

– Jeigu laimėtumėt, jums patiems tai būtų staigmena?

– Nežinau, ar tai galima vadinti staigmena, bet jausmas būtų geras. Visi tikime, kad galim žaisti geriau, taip pat viduje galvojame ir tai, jog esam pajėgūs nugalėti.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų