L.Hamiltono atsakas V.Putiną nuo kulkos užstoti norinčiam B.Ecclestone‘ui: „Tokiems žmonėms apskritai nereikėtų duoti eterio“

2022.07.03 14:40
Lewisas Hamiltonas | Youtube.com nuotr.

Lewisas Hamiltonas | Youtube.com nuotr.

 Buvęs „Formulės 1“ vadovas – 91-erių anglas Bernie Ecclestone‘as – neseniai daugelį šokiravo savo pareiškimais apie karą Ukrainoje ir santykius su Vladimiru Putinu.

„Putinas daro tai, kas, jo nuomone, yra geriausia Rusijai. Deja, jis, kaip ir aš, kaip ir kiti verslo žmonės kartais padarome klaidas. Nepaisant to, aš Putiną vis dar užstočiau nuo kulkos, nes jis yra aukščiausios klasės žmogus“, - britų televizijai ITV rėžė B.Ecclestone‘as.

Senolis dar aiškino, kad Volodymyras Zelenskis per menkai derėjosi su V.Putinu. B.Ecclestone‘as taip pat įrodinėjo, kad Ukrainoje gyvena vien rusai.

Dabartiniai „Formulės 1“ vadovai greitai pranešė, kad atsiriboja nuo B.Ecclestone‘o komentarų ir kad jo nuomonė neturi nieko bendro su dabartine „Formulės 1“ vadovų pozicija.

Priblokštas buvo ir septyniskart pasaulio čempionas Lewisas Hamiltonas, pažymėjęs, kad B.Ecclestone‘ui reikėtų nebeduoti eterio, nes jis nebeatstovauja „Formulės 1“ interesų.

„Mums tikrai nereikia klausytis žmogaus, kuris palaiko karą, žmonių išvarymą iš namų ir jų žudymą. Man nesuvokiama, kaip dar galima palaikyti tą žmogų (Putiną – aut. past.). Negaliu patikėti tuo, ką išgirdau. Manau, kad tai mums bus gera pamoka ateičiai – jei žmogus negali nuveikti nieko pozityvaus, tai nesuteikite jam eterio“, - sakė L.Hamiltonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų