08-03, 22:00
Olimpiada
-
-

N.Petkevičius žaidė draugiškose rungtynėse, L.Fridrikas mušė dukart, o V.Dambrausko komanda sužaidė lygiosiomis kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai (1)

2022.06.30 00:50
Nauris Petkevičius | Organizatorių nuotr.

Trečiadienį draugiškose rungtynėse žaidė Nauris Petkevičius. Antrajame kėlinyje į aikštę žengęs lietuvis padėjo „Charleroi“ klubui sužaisti lygiosiomis 1:1 su „Waregem“ ekipa.

Klagenfurto „Austria“ ekipai atstovaujantis Lukas Fridrikas draugiškose rungtynėse prieš Austrijos „Villach“ klubą žaidė antrajame kėlinyje ir pelnė du įvarčius, o jo atstovaujama komanda rungtynes laimėjo net 12:0.

Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas Austrijoje sužaidė antras draugiškas rungtynes. Šįkart Kroatijos vicečempionai žaidė prieš „Hamburger“ klubą ir su Vokietijos komanda sužaidė lygiosiomis 2:2.

„Hajduk“ šiose rungtynėse du kartus pirmavo, bet varžovams 88 minutę išlygino rezultatą.

Rolandas Baravykas sužaidė dar vienas draugiškas rungtynes, vilkint Klužo „Universitatea Cluj“ aprangą. Lietuvis žaidė antrą kėlinį, bet su komanda 0:1 nusileido Austrijos „Hartberg“ klubui.

Draugiškų rungtynių netikėtai nebaigė Donatas Nakrošius. Lietuvio atstovaujamas Krokuvos „Garbarnia“ klubas sužaidė pirmąjį kėlinį prieš „Tychy“ klubą ir praleido tris įvarčius, bet dėl smarkaus lietaus rungtynės buvo nutrauktos 40 minutę ir neužbaigtos.