C.McGregoro atkirtis J.Masvidaliui: „Kas tu per nevykėlis? Mes su tavo mama gerai sutariame“

2022.06.29 21:07
Jorge Masvidalis | Organizatorių nuotr.

Jorge Masvidalis | Organizatorių nuotr.

 Senokai kovos nelaimėjęs amerikietis Jorge Masvidalis neseniai įsivėlė į apsižodžiavimą su taip pat ilgai pergalių neiškovojusiu Conoru McGregoru.

J.Masvidalis pareiškė, kad ne kartą dėjo pastangas, jog kova su C.McGregoru įvyktų, bet, anot jo, airis visų tų pasiūlymų atsisakydavo, nors socialiniuose tinkluose drąsiai kalbėdavo apie tai, kad pamokytų J.Masvidalį.

„Conoras nenori tos kovos. Jei jis kažką ir parašytų, tai veikiausiai būtų mano mamos ar mano tautiečių įžeidimas. Jis parašytų jiems kažką įžeidžiančio, tačiau apie kovą nieko neparašytų. Tikiuosi, kad klausimai apie mano kovą su Conoru greitai baigsis, nes akivaizdu, kad jis šitos kovos nenori. Man atrodo, kad jis iš lovos rytais pakyla tik dėl kokaino. Viskas gerai, kiekvienas vyras turi pasirinkimo laisvę. Gali daryti ką nori, tik neaiškink, kad esi kovotojas, jei nenori kovoti ir nustok kalbėti apie mano teisines problemas. Esi sumautas nevykėlis ir tiek. Galėtume kaip tikri vyrai išsiaiškinti santykius narve ir dar gerai užsidirbti, tačiau šitas individas nenori kautis, nes žino, kuo tai baigtųsi“, - „MMA Fighting“ sakė J.Masvidalis.

C.McGregoras išgirdo amerikiečio žodžius ir trumpai jam atsakė: „Įžeisčiau tavo mamą? Kas tu per nevykėlis? Mes su tavo mama gerai sutariame“.

Airis vėliau tradiciškai ištrynė žinutę „twitter“ tinkle. C.McGregoro sugrįžimo į narvą tikimasi šių metų pabaigoje arba kitų metų pradžioje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų