Būsima J.Stoliarenkos varžovė J-R.Clark papasakojo, su kokiomis psichologinėmis baimėmis susiduria ir kaip bando jas įveikti

2022.06.29 11:08
Jessica-Rose Clark | Organizatorių nuotr.

Jessica-Rose Clark | Organizatorių nuotr.

 Jau liepos 2 dieną „Fighter House/RGA“ kovotoja Julija Stoliarenko UFC narve susitiks su australe Jessica-Rose Clark (11-7-0) ir bandys nutraukti dviejų iš eilės nesėkmių seriją.

J-R Clark taip pat į šią kovą ateina pralaimėjusi Stephanie Egger, tačiau prieš tai ji turėjo dviejų iš eilės pergalių seriją.

J-R Clark kovoje su S.Egger taip pat buvo laikoma favorite, tačiau praėjus vos keturioms minutėms nuo kovos pradžios, S.Egger iškovojo pirmą UFC pergalę skausmingu veiksmu.

Po pirmojo UFC karjeros pralaimėjimo, J-R Clark tada sakė: „Suklydau, bet didžiuojuosi savimi. Kai kas nutiko, pavyzdžiui, turėjau nerimo priepuolių keliose pastarosiose kovose“.

Kalbėdama su „The MMA Hour“, J-R Clark kalbėjo apie pralaimėjimą ir baimę, dėl kurios „jos smegenys išsijungė“, o kūnas perėjo į „automatinį pilotą“. Tai nebuvo pirmas kartas, kai jai taip nutiko, tačiau kadangi ji laimėjo ankstesnes kovas, buvo lengva pamiršti tuos jausmus ir judėti į priekį.

Visgi patyrusi pralaimėjimą, kovotoją į savo treniruočių rėžimą įtraukė daugiau džiudžitsu. Dar vienas dalykas – J-R Clark prie savo psicholog komandos pridėjo dar vieną terapeutą.

„Turiu nuolatinį psichologą, sporto terapeutą, o dabar pradėjau dirbti su moterimi, kuri naudoja smegenų taškų nustatymo techniką, taikančią į kovą, skrydį ar sustingimą.

Kiekvienas žmogus daro kažką skirtingo. Supratau, kad turiu penkis ar šešis skirtingus fizinio rengimo trenerius, bet nei vienas terapeutas negalėjo atlikti visų psichologinio žaidimo dalių. Stengiausi rasti žmogų, kuris dirba ties konkrečiomis sritimis.

Visą šią stovyklą stengiausi kuo labiau tai imituoti ir patirti sau spaudimą. Stengiausi išgauti nervus, kurie kyla per kovą, baimės jausmą pralaimėti žmonių akivaizdoje. Stengiausi išgauti visą tą neigiamą emociją, kuri gali kilti kovos akimirką ir suteikti sau galimybę praktikuotis, kad galėčiau tai įveikti“, – kalbėjo J-R.Clark.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų