5 setų trilerį Vimbldone laimėjęs N.Kyrgiosas spjovė link jį erzinusio sirgaliaus ir nesiruošė atsiprašyti

2022.06.28 21:36
Nickas Kyrgiosas | „Stop“ kadras

Nickas Kyrgiosas | „Stop“ kadras

 Londone (Didžioji Britanija) tęsiasi prestižinis „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyras, rengiamas jau 135-ą kartą.

Sunkią pergalę pirmajame rate iškovojo teniso „blogiukas“ australas Nickas Kyrgiosas (ATP-40). Jis po daugiau nei 3 valandų kovos 3:6, 6:1, 7:5, 6:7 (3:7), 7:5 nugalėjo vardinį kvietimą gavusį britą Paulą Jubbą (ATP-219). Šie tenisininkai vienas prieš kitą žaidė pirmą kartą.

Pirmajame sete lygi kova vyko iki aštuntojo geimo, kai P.Jubbas laimėjo varžovo padavimų seriją. N.Kyrgiosas atsitiesė antrajame sete, nors ir jame britas turėjo savo galimybių, nepaisant triuškinančio rezultato. P.Jubbas trečiajame geime pirmavo 40:0, bet nerealizavo trijų „break pointų“ iš eilės. Vėliau „break pointą“ jis iššvaistė ir šeštajame geime.

Trečiajame sete „break pointą“ susikūrė tik N.Kyrgiosas, kuris vienuoliktajame geime nesuklydo. Tuo tarpu ketvirtasis setas praėjo be „break pointų“ ir teko žaisti pratęsimą. Jame N.Kyrgiosas nė karto nebuvo išsiveržęs į priekį, o svarbiausiu metu pralaimėjo atkarpą 0:4 (3:3, 3:7).

Penktajame sete N.Kyrgiosas ne kartą buvo sudėtingoje padėtyje, bet pirmajame ir penktajame geimuose atlaikė varžovo turėtus 3 „break pointus“. Netrukus australas laimėjo varžovo padavimų seriją ir buvo atitrūkęs 5:2, bet devintajame geime pralaimėjo savo padavimų seriją. Atsitiesęs P.Jubbas vienuoliktajame geime irgi susikūrė „break pointą“ ir galėjo pasiųsti N.Kyrgiosą ant prarajos ribos, bet australas atsilaikė, o dvyliktajame geime laimėjo jaunojo brito padavimų seriją ir laimėjo teniso trilerį.

N.Kyrgiosas po pergalės atsisuko į tribūnas ir spjovė link sirgaliaus, kuris jį erzino viso mačo metu.

„Taip, spjoviau link man nepagarbą rodžiusio žmogaus. Aš taip tikrai nesielgčiau su žmogumi, kuris mane palaiko. Aš mačų metu labai dažnai būnu užgauliojamas ir kai kažką atsakau, tada iš karto gaunu baudą, kaip tai buvo Štutgarte. Man tokios taisyklės nesuprantamos, todėl šiandien, kai tik baigėsi mačas, atsisukau į tą sirgalių. Aš jau ilgai tvarkausi su užgauliojimais ir neapykanta mano atžvilgiu, todėl nemanau, kad tam sirgaliui esu kažką skolingas. Jis į tą mačą atėjo ne tam, kad ką nors palaikytų, o tam, kad rodytų man nepagarbą ir bandytų suerzinti“, - sakė N.Kyrgiosas, kurio elgesį dabar vertins Vimbldono teisėjai ir gali jam skirti baudą.

Australas dar mačo metu skundėsi dėl sirgalių elgesio.

„Pasakyk jiems, kad elgtųsi pagarbiau. Juk tai žmonės, kurie moka pinigus, kad pamatytų mus žaidžiančius. Jei jie taip elgiasi, tai turėtų būti išvaryti. Juk aš neinu į jų darbo vietą ir nuo 9 iki 17 val. nerėkiu jiems į veidą, kol jie prekybos centre aptarnauja pirkėjus“, - nervinosi australas.

N.Kyrgiosą siutino ir viena iš linijos teisėjų. Jis pareiškė, kad ji yra „skundikė, neturinti nė vieno gerbėjo“.

Antrajame rate australas susitiks su serbu Filipu Krajinovičiumi (ATP-31).

Bendrą Vimbldono prizų fondą sudaro 40,35 mln. svarų sterlingų (46,78 mln. eurų).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų