FutbolasLT_S01E37: Lipskis apie alų, Čekavičius apie „Žalgirį, Ivanauskas out (1)

2022.06.28 21:10
FutbolasLT | Stop kadras

FutbolasLT | Stop kadras

Nors 37-asis „FutbolasLT“ prasidėjo tradiciniu pozityvu ir naujienomis apie praėjusią dvigubą A lygos savaitę, tačiau laidos vedėjai nuolat tikrino telefonus, laukdami žinių iš LFF Vykdomojo komiteto dėl dabar jau buvusio Lietuvos rinktinės vyriausiojo trenerio Valdo Ivanausko ateities.

Kai į Aurimo Budraičio telefoną atkeliavo žinutė su naujienomis, pirmą kartą tinklalaidės istorijoje buvo padaryta speciali LIVE transliacija „Futbolas.lt“ paskyros facebooke sekėjams. Jie pirmieji išgirdo VK narių sprendimą.

Po pasvarstymų apie V.Ivanauską, laukė tradiciniai futbolo trupiniai bei pokalbiai su savaitgalį netikėtai karjerą baigusiu Andriumi Lipskiu bei šį pirmadienį, pagaliau „Žalgirio“ dokumentinį filmą „Tikslo link“ pristačiusį Rimvydą Čekavičių. „Apie mano sprendimą nežinojo nei komandos draugai, nei direktorius, nei žmona“, - sakė A.Lipskis, pokalbio dalį su A.Budraičiu kalbėjęs gimtąja žemaičių tarme.

„Bus daug lyginimų su kitomis dokumentikomis, tačiau mūsų filmas išskirtinis tuo, kad tiek treniruotėse, tiek rungtynėse futbolininkai bėgiojo su mikrofonais. Todėl jų emocijos pačios tikriausios“, - sakė R.Čekavičius, žadėjęs aštuonias filmo dalis pristatyti per aštuonias savaites.

Kaip visada, epizodas finišavo žiūrovų klausimais.

 

0:00 Intro. Pozityvas

9:43 A lygos dviguba savaitė

43:08 Live transliacija: V.Ivanausko likimas

51:44 A lygos dviguba savaitė

1:25:38 Pasakyk, kad gudrus

1:32:04 Trupiniai

1:45:57 A.Lipskis apie šiltą alų

1:56:38 Trupiniai

2:03:06 R.Čekavičius apie „Žalgirio“ filmą

2:14:30 Žiūrovų klausimai

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų