V.Borovskis: „Niekam tokie pralaimėjimai nepatinka, bet toks gyvenimas“ (3)

2022.06.28 16:08
Valdemaras Borovskis | Elvio Žaidario nuotr.

Valdemaras Borovskis | Elvio Žaidario nuotr.

Po skaudaus pralaimėjimo praėjusį šeštadienį „Hegelmann“ ekipai, „Riteriai“ nieko nelaukdami pradėjo pasiruošimą rungtynėms prieš „Kauno Žalgirį“. Šia dvikova bus užbaigtas antrasis „Optibet A lygos“ ratas.

„Gerai, kad rungtynės seka rungtynes, tai nėra kada galvoti, kas nepavyko ar kas nepasisekė. Niekam tokie pralaimėjimai nepatinka, bet toks gyvenimas“, – po eilinės treniruotės sakė vyriausias komandos žaidėjas Valdemaras Borovskis.

Grįžtant mintimis į praėjusį šeštadienį, 38-erių gynėjas išskyrė tris pagrindines problemas.

„Niekam ne paslaptis, kad didžiausią įtaką mūsų žaidimui šį sezoną daro atsarginių suolelis. Įeidavo žaidėjai po keitimo ir išspręsdavo klausimus. Šeštadienio rungtynėse su „Hegelmann“ mes neturėjome šešių svarbių žaidėjų, kuriuos su tuo pačiu „Hegelmann“ turėjome pirmajame rate.

Kitas dalykas – mes per lengvai varžovams leidome sumušti įvarčius. Lyg ir išėjome gerai nusiteikę, pirmos minutės buvo visai smagios, tačiau vos tik suklydome ir iškart buvome nubausti. Po to, reikia pripažinti, nebeturėjome šansų. Tokius dalykus privalome išgyvendinti“, – kalbėjo V. Borovskis.

Pralaimėjimas turnyro lentelėje „Riterius“ atitolino nuo pirmojo trejeto, tačiau padėjo išsaugoti ketvirtą poziciją. Iškovojus pergalę prieš „Kauno Žalgirį“, ta ketvirta pozicija atrodytų dar tvirčiau.

„Nebus lengva, kaip ir nėra lengva niekam. Sekame situaciją ir matome, kas prieš ką barsto taškus. Kita vertus, turime gerų atsiminimų iš pirmojo rato ir tuos atsiminimus norime šeštadienį atsinešti į stadioną. Bus tikrai karšta“, – konstatavo V. Borovskis.

„Optibet A lygos“ rungtynės „Riteriai“ – „Kauno Žalgiris“ bus žaidžiamos šeštadienį 20:00 valandą.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų