K.Maksvytis: „Renkant šią rinktinę atsisakė gal 5 ar 6 įžaidėjai“ (12)

2022.06.26 22:32
rungtynių akimirka | BNS nuotr.

rungtynių akimirka | BNS nuotr.

Lietuvos rinktinės treneris Kazys Maksvytis yra patenkintas auklėtinių reakcija į pralaimėtas pirmąsias draugiškas rungtynes.

Šiandien lietuviai nepaliko vilčių latviams ir jiems revanšavosi.

„Norėjosi revanšo už pralaimėjimą Latvijoje. Komanda gerai sureagavo ir gal buvo neužtikrintumo pirmoje pusėje, bet pradėjome geriau žaisti puolime. Gerai veikė mūsų keitimasis gynyboje. Manau, kad ši rinktinė tai gali daryti efektyviai. Tinkamai sureagavome į pralaimėjimą Latvijoje ir mūsų peikimą. Jūsų prašyčiau taip pat „nekarti šunų“ po pralaimėjimų. Pasitreniravome vos kelias dienas, trūko susižaidimo.

Antraštės padėjo susikaupti. Nieko neįvyko po pirmųjų rungtynių, mes ištaisėme klaidas, bet nieko neįvyko ir po šių. Pamatėme, kad galime žaisti geriau ir agresyviau. Galbūt kartais jau žaidėme per agresyviai ir tai darėme „bonuse“, bet geriau, kai komandą reikia stabdyti, o ne raginti. Atsigriebėme didesniu skirtumu ir tai akcentavome prieš rungtynes“, – kalbėjo strategas.

Kaip jis vertina I.Brazdeikio pasirodymą?

„Tai, kad jis gali žaisti gerai ir stabiliai. Treniruotėse jis taip pat atrodė neblogai. Jis yra agresyvus ir gerai dirbo gynyboje. Manau, kad tai bus nemaža parama tiek languose, tiek ateityje.

Jis bando kalbėti lietuviškai. Jeigu kažkas nepavyksta – atsako angliškai. Komandos draugai jam taip pat padeda. Brazdeikis užsitarnauja pagarbą žaidimu ir darbu treniruotėse“, - sakė specialistas.

K.Maksvytis įvertino įžaidėjų pasirodymus.

„Neblogai rungtynes pradėjo Velička. Jis darė mažai klaidų puolime ir gynyboje. Vėliau Velička kiek susižeidė koją ir toliau nerizikavome. Čižauskui tai pirmos rungtynės, tad jam reikia įsivažiuoti. Sabeckis taip pat yra debiutantas“, - sakė treneris.

Jis atskleidė, kad nemažai įžaidėjų atsisakė atstovauti rinktinei.

„Renkant šią rinktinę atsisakė gal 5 ar 6 įžaidėjai. Kvietėme Janavičių, Bičkauskį, Giedraitį, Žemaitį ir kitus. Galiausiai ėmėme tuos, kurie sutiko. Vytenis šiandien nekrito iš konteksto ir tas pats vaizdas yra ir treniruotėse. Manau, kad čia jūs sureikšminat“, - kalbėjo treneris.

K.Maksvytis pripažino, kad nėra lengva derinti „Žalgirio“ ir Lietuvos rinktinės reikalus.

„Nėra lengva. Turėsiu šiek tiek poilsio po šio „lango“, bet netrukus teks kibti į darbus. Pajaučiau kėdės karštumą, kai iškart po sezono teko pereiti prie rinktinės reikalų“, - sakė jis. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA