M.Grigonis: „Protas dirba, o kūnas dar ne iki galo nori bendradarbiauti“ (3)

2022.06.26 13:30
Marius Grigonis | BNS nuotr.

Marius Grigonis | BNS nuotr.

 Trečiadienį prasidėjusi ir visą vasarą truksianti krepšinio fiesta tęsiasi toliau. Šiandien, sekmadienį, mūsų rinktinė ir vėl susitiks su broliais latviais, šįkart – namuose. Rungtynes žiūrovai kviečiami stebėti per TV3 televiziją arba internetu, naujienų portale tv3.lt.

Likus kelioms akimirkoms iki šiandienos rungtynių, dabartinės Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kapitonas Marius Grigonis pasakojo, jog komanda siekia patobulėti, dar labiau koncentruotis į pasiruošimą, mat pastarasis tapo didžiausia problema pirmųjų rungtynių metu.

Krepšininkas ne tik neseniai grįžo į aikštelę, bet ir tapo rinktinės kapitonu. „Protas dirba, o kūnas dar ne iki galo nori bendradarbiauti. Nors žinojau, kad pirmąsias rungtynes taip ir bus, tačiau labai smagu: viskas – procese“, – sakė M. Grigonis bei pridėjo, kad kapitono rolės nesureikšmina, mat tai – tik formalumas.

Šiandien rinktinėje – daug naujų, jaunų veidų. Marius tuo džiaugiasi, tačiau taip pat laukia ir veteranų sugrįžimo, kadangi dabartinė rinktinės sudėtis nėra galutinė: „Žinoma, jeigu visi žaidėjai visada būtų tie patys, būtų lengviau, tačiau smagu, kad ateina vis daugiau žmonių. Vyksta kartų kaita – kuo daugiau žaidėjų, tuo geriau.“

Pirmąsias rungtynes, birželio 22 d. trečiadienį, Lietuvos rinktinė žaidė Rygoje prieš latvių ekipą. Lietuvos rinktinė nusileido Luca Banchi treniruojamai latvių ekipai rezultatu 52-70.

Latvijos komandą į pergalę vedė rezultatyviausias varžybų žaidėjas Rihards Lomazs, pelnęs 15 taškų, taip pat neatsiliko ir Andrejs Gražulis pelnęs 13 taškų ir atkovojęs 7 kamuolius.

Lietuvos rinktinės varikliu šį kartą tapo debiutantas iš už Atlanto, Ignas Brazdeikis, pravarde „Iggy“. Jis prisidėjo 13 taškų ir atkovojo 7 kamuolius. Deja šio indelio neužteko pavyti antrojoje varžybų pusėje įsibėgėjusios Latvijos rinktinės.

Po šiandieninių kontrolinių varžybų, Lietuvos rinktinės laukia FIBA Pasaulio taurės atrankos varžybos, kurios prasideda liepos 1 d. lietuviai išvykoje susitiks su Bulgarijos rinktine, o Liepos 4-ąją namuose, Klaipėdoje, sužais su Čekija. Po liepos 4 d. varžybų, rinktinės laukia poilsis, o į antrąją treniruočių stovyklą komanda vėl susirinks liepos 25 d.

Antrąjį susitikimą su broliais latviais šiandien stebėkite nuo 19.30 val. per TV3 ar internetu per tv3.lt – https://bit.ly/39FNXWo !

 

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų