Į J.Paulo ir Tommy Fury kovą įsitraukė ir Tysonas: susilažino iš 1 mln. JAV dolerių (8)

2022.06.26 10:18
Jake'as Paulas ir Tysonas Fury | „Stop“ kadras

Jake'as Paulas ir Tysonas Fury | „Stop“ kadras

  Boksininku tapęs 25-erių „youtuberis“ Jake‘as Paulas (5-0, 4 nokautai) rugpjūčio 6 d. Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje (JAV) susikaus su 23-ejų britu Tommy Fury (8-0, 4 nokautai), kuris yra WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono Tysono Fury brolis.

Viena iš J.Paulo strategijų, reklamuojant savo kovas, yra lažybos. Ankstesnę kovą su buvusiu UFC čempionu Tyronu Woodley J.Paulas taip pat reklamavo tatuiruočių lažybomis, pagal kurias pralaimėjęs T.Woodley turėjo pasidaryti tatuiruotę „Aš myliu Jake‘ą Paulą“.

Tyrono Woodley tatuiruotė | Organizatorių nuotr.

Tyrono Woodley tatuiruotė | Organizatorių nuotr.

Šį kartą J.Paulas lažinasi ne su savo varžovu, o su jo broliu Tysonu Fury.

T.Fury viename interviu pareiškė, kad būtų pasiruošęs pastatyti 100 tūkst. JAV dolerių už tai, kad jo brolis įveiks J.Paulą. Nors Tysonas neišskyrė J.Paulo kaip asmens, su kuriuo lažintųsi, tačiau pats J.Paulas kreipėsi į Tysoną ir paniekino tokią pinigų sumą bei teigė, kad tai yra bailumo simbolis.

„Taigi, Tysonas Fury, kuris pernai uždirbo 40 mln. JAV dolerių, yra pasiruošęs statyti 100 tūkst. už savo brolį? O Dieve, mes drebame. Ei, Tysonui, tu šūdžiau, uždirbai 40 mln JAV dolerių. Žinau, kad tai nėra tiek, kiek aš, tačiau pakelkime kartelę. Pastatykime po milijoną, Tysonai. 2 milijonai, 3 milijonai, kad ir kiek tu nori. Padarykime tai. Ar sutinki?“, – kreipėsi J.Paulas.

J.Paulas taip pat teigė, kad T.Fury yra puikus pavyzdys, jog žmonėms trūksta drąsos rizikuoti ir paremti savo žodžius darbais.

Visgi netrukus Tysonas Fury atsakė į J.Paulo žodžius ir sutiko padidinti statymo sumą iki 1 mln. JAV dolerių.

„Tai yra žinutė J.Paului. Ei, Jake‘ai, girdėjau, kad nori statyti didesnę sumą nei 100 tūkst. JAV dolerių. Nori didesnio statymo, močkrušį? Nori milijono? Padarykime tai“, – sakė Tysonas Fury. „Aš noriu matyti šį milijoną depozitinėje sąskaitoje, nes nemanau, kad tu turi milijoną. Ir aš nekalbu apie kriptovaliutas, aš kalbu apie tikrus JAV žaliuosius maišelius, šunsnuki“.

Peržiūrėjęs šį pasisakymą, J.Paulas patvirtino lažybų sąlygas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų