Viena pirmųjų savo pikantiškas nuotraukas pardavinėti pradėjusi B.Rawlings: „Žmonėms nereikia priežasties tavęs nekęsti“

2022.06.23 15:33
Bec Rawlings | Instagram.com nuotr

Bec Rawlings | Instagram.com nuotr

 33-ejų Australijos kovotoja Bec Rawlings covid-19 pandemijos metu susikūrė „OnlyFans“ paskyrą ir ten pradėjo pardavinėti pikantiškas nuotraukas. Tai padėjo sportininkei išgyventi sudėtingą laikotarpį, kai dėl apribotų kelionių kovinio sporto turnyrai beveik nevyko.

B.Rawlings tuo metu turėjo sutartį su „Bellator“, bet kautis ten negalėjo, nes neturėjo galimybių skristi į užsienį. Jos kontraktas taip ir baigė galioti, bet B.Rawlings finansinio kracho išvengė dėl „OnlyFans“ platformos pajamų.

„Aš niekada nebijojau rizikuoti. Manau, kad ne viena moteris nerimavo dėl perėjimo į „OnlyFans“ platformą dėl to, koks požiūris į ją buvo susiformavęs. Atrodė, kad jei ten esi, tai tu jau automatiškai tampi porno žvaigžde. Galiu pasakyti, kad jei ne šita platforma, tai dabar aš būčiau benamė. Surizikavau ir tai visiškai pasiteisino. Man neįdomu, ką kiti galvoja apie mano sprendimus. Žmonėms nereikia priežasties tavęs nekęsti, todėl nėra reikalo rūpintis jų nuomone. Darau tai, kas man geriausia“, - sakė B.Rawlings.

Dar 2018 m. australė paliko UFC ir sukirto rankomis su kovų be pirštinių organizacija – BKFC. Ji kovėsi ir pačiame pirmame organizacijos turnyre bei padėjo populiarinti kovas be pirštinių. Dabar prie BKFC jau prisijungė daug daugiau garsių kovotojų ir pati B.Rawlings nekantrauja sugrįžti į ringą. Šį savaitgalį ji susikaus su Britain Hart. Tai bus pirma B.Rawlings kova be pirštinių nuo 2019 m. vasario.

„Aišku, kad kontrakto pasirašymas su BKFC buvo rizikingas. Tuo metu jie nebuvo surengę nė vieno turnyro ir niekas tiksliai nežinojo, kas iš to gausis. Smagu matyti kaip dabar išaugo susidomėjimas kovomis be pirštinių ir man buvo malonu prie to prisidėti. Dabar BKFC organizacijoje moterų kovos yra vienos populiariausių ir tai labai gerai žinoti“, - sakė B.Rawlings.

BKFC į savo gretas iš UFC sugebėjo privilioti ir Paige VanZant, Rachael Ostovich bei Pearl Gonzalez.

B.Rawlings per karjerą MMA yra sutikusi tokias varžoves kaip ta pati P.VanZant ir dabartinė UFC čempionė Carla Esparza bei Tecia Torres, bet tas tris kovas pralaimėjo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų