Buvęs Ukrainos rinktinės vartininkas prisiminė žaidimą Čečėnijoje: „Jei Kadyrovas būtų turėjęs pistoletą, tai būtų šovęs į savo seserį“ (1)

2022.06.23 15:13
Futbolo kamuolys | Scanpix nuotr.

Futbolo kamuolys | Scanpix nuotr.

 Buvęs Ukrainos rinktinės vartų sargas – 49-erių Maksimas Levickij – prisiminė trumpą žaidimo laikotarpį Čečėnijoje. Tada jis atstovavo Grozno „Terek“ ir porą kartų buvo susidūręs su vadinamuoju Čečėnijos lyderiu Ramzanu Kadyrovu.

„Grozne aš lankiausi tik porą kartų. Pamenu, kai mus ten pakvietė atšvęsti patekimą į Rusijos aukščiausią lygą, o šiaip mes buvome įsikūrę Kislovodske. Tiesiog kai esi susikoncentravęs į futbolą, daug ką praleidi. Pamenu tik vieną atvejį, kai supratau, koks yra Kadyrovo požiūris į vieną iš jo seserų.

Pamenu, kad vyko iškilmingi pietūs, kai trečiasis „Terek“ vartininkas, kuriam buvo 19 metų, pakvietė vieną iš Kadyrovo seserų šokiui, tačiau ji atsisakė tai daryti. Tada Kadyrovas pratrūko, ėmė kažką rėkti čečėniškai ir aš nieko nesupratau. Po tos tirados jo sesers veidas išblyško. Tada ji atsistojo ir nuėjo šokti. Vienas iš tuometinių komandos draugų tada viską aiškiai apibūdino – „jei Kadyrovas būtų turėjęs pistoletą, tai būtų šovęs į seserį“, - prisiminė M.Levickij.

Ukrainietis didžiąją karjeros dalį praleido Rusijoje, o jo mėginimas įsitvirtinti Prancūzijoje baigėsi skandalu, nes jis naudojosi padirbtu Graikijos pasu.

M.Levickij Ukrainos rinktinei atstovavo 2000-2002 m. ir per tą laikotarpį sužaidė 8 rungtynes.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų